Pomoc podatkowa w zasięgu ręki
Pomoc podatkowa w zasięgu ręki, Adoma. Kancelaria podatkowo-finansowa. D. Czarny, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 16:30
Wt.
08:30 - 16:30
Śr.
08:30 - 16:30
Cz.
08:30 - 16:30
Pt.
08:30 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9541832225
REGON: 277692606
Rok założenia:
2001

O firmie

Prowadzona przez nas kancelaria podatkowo-finansowa Adoma znajduje się w Katowicach. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2002 roku. Świadczymy usługi podatkowo-finansowe na wysokim poziomie. Nasz zespół tworzą pracownicy nastawieni na sukces – zarówno własny, jak i naszych klientów. Osobą decyzyjną w kancelarii jest Dorota Czarny.

Oferta

Kancelaria podatkowo-finansowa Adoma w branży działa od kilkunastu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Naszą specjalnością jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dokonujemy wszelkich rozliczeń podatkowych i ZUS. Ponadto prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego. Zajmujemy się również ewidencją środków trwałych i wyposażenia. Dodatkowo nasze księgowe poprowadzą rejestry VAT zakupu i sprzedaży, zgodnie z zapisami ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym.

Opracujemy zakładowe plany kont, sporządzamy wszelkie sprawozdania finansowe. Podejmujemy się również reprezentowania podatnika przed Urzędem Skarbowym, Urzędem Statystycznym oraz wieloma innymi urzędami. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie rozliczeń w obszarze podatku dochodowego. Kompleksowo tworzymy rozliczenia roczne. Dodatkowo przygotujemy przelewy z tytułu zobowiązań podatkowych.

W zakresie kadr i płac firma Adoma zajmuje się kwestiami takimi jak:
  • przelewy z tytułu wynagrodzeń,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • prowadzenie kart urlopowych,
  • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników.
Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z kancelarią podatkowo-finansową Adoma.

Kontakt

Kontakt Adoma. Kancelaria podatkowo-finansowa. D. Czarny

Adoma. Kancelaria podatkowo-finansowa. D. Czarny, Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Adoma. Kancelaria podatkowo-finansowa. D. Czarny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.05.2014
rachunkowość na najwyższym poziomie prowadzą mój biznes od kuchni nigdy nie odczułem niesmaku. polecam to biuro rachunlowe i panią księgową z czystym sercem