Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, Administrator sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132639113
REGON: 140692423
KRS: 0000267535
Rok założenia:
2006

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, które zapewnia profesjonalną obsługę wspólnot mieszkaniowych. Zatrudniamy kompetentny zespół licencjonowanych zarządców nieruchomości i księgowych oraz doświadczonych administratorów. Siedziba firmy Administrator znajduje się w Warszawie.

Oferta

Głównym aspektem działalności przedsiębiorstwa Administrator w Warszawie jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami należącymi do wspólnot mieszkaniowych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz kompetentnym zespołem pracowniczym, który zapewnia spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Nawiązujemy stałą współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy zajmują się utrzymaniem czystości, konserwacją budynków i urządzeń oraz ochroną obiektów.

W ramach oferowanych usług zapewniamy: profesjonalną pomoc i doradztwo w procesie oddzielania się istniejących Wspólnot Mieszkaniowych od Gminnych Zakładów Administrowania, pomoc i doradztwo w procesie organizacji nowych Wspólnot Mieszkaniowych, kompleksową obsługę finansowo-księgową, a także indywidualny nadzór administratora nad zarządzanym obiektem, sprawowanych przez całą dobę, jak również w dni wolne od pracy.

Oferta:
  • administrowanie budynkami
  • zarządzanie nieruchomościami
  • nieruchomości obsługa
  • obsługa techniczna budynków biurowych
Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Kontakt

Kontakt Administrator sp. z o.o.

Administrator sp. z o.o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Administrator sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
12.03.2021
Jako właściciel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych doceniam, że firma Administrator profesjonalnie zajmuje się zarządzaniem budynkami i ich otoczeniem. Dzięki temu mieszkańcy i osoby prowadzące działalność w należących do mnie lokalach mają pewność, że nic nie zakłóci ich spokoju, a ja nie muszę się tłumaczyć.