Zarządzanie i obsługa nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe
Zarządzanie i obsługa nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, Administrator Biuro obsługi nieruchomości, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111721036
REGON: 020464563
Rok założenia:
2007

O firmie

Jako firma Administrator jesteśmy biurem obsługi nieruchomości. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2007 roku, a nasze biuro mieści się w Jeleniej Górze. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, również na stronie internetowej.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas zyskaliśmy także zaufanie mieszkańców.

Nasze podstawowe działania to:
  • administracja nieruchomości,
  • pełna księgowość,
  • prowadzenie ewidencji,
  • rozliczanie zaliczek rocznych,
  • rozliczanie okresowych świadczeń,
  • obsługa prawna,
  • przedstawianie planów zarządzania nieruchomością.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami. Nasze umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasze usługi w całości są skierowane do właścicieli lokali mieszkalnych. Wykonujemy wszelkie czynności administracyjne, które wynikają z obecnie panujących przepisów prawnych.

Świadczymy usługi administracyjne, które w głównej mierze polegają na przygotowywaniu i obsłudze zebrań wspólnoty mieszkaniowej, opracowywaniu planów finansowych, informowaniu na bieżąco mieszańców o czynnościach dotyczących nieruchomości oraz przygotowywaniu wymiaru opłat dla właścicieli i powiadamianiu o ewentualnej zmianie wysokości opłat.

Prowadzimy nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem nieruchomości i zapewniamy dostawę mediów dla mieszkańców. Dodatkowo kontrolujemy teren wokół budynku i zgłaszamy ewentualne nieprawidłowości, np. wyciek wody i stan oświetlenia. Ważne jest dla nas, by budynek był nie tylko utrzymywany w należytym stanie technicznym, ale i w porządku i czystości. Do naszych obowiązków należy także nadzór nad prawidłowym odczytem urządzeń pomiarowych.

Systematycznie przeprowadzamy szereg kontroli i przeglądów technicznych. W tym zakresie udostępniamy dokumentację przedstawicielom odpowiednich organów, które są upoważnione do przeprowadzania kontroli obiektów budowlanych. Dokumentacja ta zawiera wszelkie protokoły z przeprowadzanych wcześniej kontroli i prac. Ogromnym ułatwieniem jest dla nas prowadzenie książki obiektu budowlanego. Służy ona do systematycznego dokumentowania wszystkich czynności i decyzji, które mają znaczenie dla utrzymania odpowiedniego stanu technicznego obiektu budowlanego.

Ponadto bierzemy pełną odpowiedzialność za rozliczanie mediów, windykację i zlecanie kontroli technicznych. Ustalamy także rzeczowe plany remontowe oraz kosztorysy planowanych prac modernizacyjnych. Dodatkowo do naszych priorytetów należy reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej przed stosownymi organami administracji państwowej i samorządowej.

Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm podczas realizacji wszelkich zleceń. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Administrator Biuro obsługi nieruchomości

Administrator Biuro obsługi nieruchomości, Jelenia Góra

Opinie (26)

Opinie o firmie Administrator Biuro obsługi nieruchomości

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Migluk
Migluk
4.0
31.07.2020
Stan techniczny naszego domu, od kiedy ta firma jest administratorem jest wręcz idealny. O wszystko dbają i o wszystkim pamiętają.
Borys
Borys
4.0
11.05.2020
Taki dobry zarządca nieruchomości rzadko się zdarza. Więc tym bardziej się cieszę, że akurat tam gdzie mieszkam to oni zarządzają.
Kuba
Kuba
5.0
07.03.2020
Bardzo dobra jakość obsługi. Absolutnie ciężko im cokolwiek zarzucić. Firma na poziomie!
Eryk
Eryk
4.0
30.01.2020
Często robią przeglądy techniczne, interesują się stanem budynków. Widać, że są w swoim fachu profesjonalistami.
Norbert
Norbert
5.0
23.11.2019
Rozliczają media, robią to rzetelnie i terminowo. Warto, bo wywiązują się ze swoich obowiązków.
Wioletta
Wioletta
5.0
27.09.2019
Zawsze jest czysto, dbają o to. No i generalnie są bardzo otwarci na mieszkańców.
Agata
Agata
5.0
26.07.2019
Jak się zgłasza awarię to zawsze można liczyć, że szybko się tym zajmą. To jest właśnie odpowiedzialne zarządzanie.
Błażej
Błażej
5.0
05.05.2019
Przede wszystkim widać, że nie zostawiają spraw swojemu losowi. To zarządca z prawdziwego zdarzenia, bardzo solidny i uczciwy. Warto skorzystać.
Nadia
Nadia
5.0
19.03.2019
Pracownicy dobrze wykonują swoje obowiązki, a samo biuro zawsze jest do dyspozycji. Polecam!
Roman
Roman
5.0
18.01.2019
Jak coś robią to na bieżąco o tym informują. Nie ma żadnych nieporozumień, dbają o mieszkańców.
Edytka
Edytka
5.0
07.11.2018
Przede wszystkim troszczą się o zapewnienie właściwej obsługi mieszkańcom. Są skrupulatni i niczego nie zaniedbują. Polecam serdecznie.
Julian
Julian
5.0
19.09.2018
Można na nich liczyć! Dobry kontakt z biurem, w razie jakichś awarii szybko się wszystkim zajmują. Obsługa na duży plus.
Wiktor
Wiktor
5.0
24.07.2018
Biuro bardzo rzetelne, wszystkie rozliczenia przeprowadzone, jak należy. Zawsze terminowo spełniają swoje obowiązki, zdecydowanie polecam.
Emilia
Emilia
5.0
18.03.2018
Wszelkie usterki są od razu zgłaszane do odpowiednich firm. Administracja na odpowiednim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z działalności firmy Administrator.
Jola
Jola
5.0
24.02.2018
Biuro odpowiedzialne jest za rozliczanie mediów. Jeden obowiązek mniej dla mieszkańców. Polecam.
Arek
Arek
5.0
21.01.2018
Zarządzanie nieruchomościami na piątkę z plusem! Super obsługa, pracownicy pomocni i bezproblemowy kontakt z właścicielem. Polecam.
Czarek
Czarek
5.0
16.12.2017
Ogromne zaangażowanie pracowników, co widać już po pierwszym spotkaniu. Wszystkie formalności prawno-finansowe załatwiane na bieżąco. Polecam.
Monika
Monika
5.0
01.11.2017
Polecam każdemu takiego zarządcę nieruchomości. Właściciel i pracownicy mają pojęcie o swoich obowiązkach. Super!
Malwina
Malwina
5.0
20.10.2017
Skorzystałam z pomocy Biura obsługi nieruchomości i wynajęłam mieszkanie. Najemca znalazł się bardzo szybko, a wszystkie formalności zostały załatwione od ręki.
Łukasz
Łukasz
5.0
03.09.2017
Świetna firma, która zna się na swojej pracy i wie, jak się zarządza nieruchomościami. Polecam.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
31.08.2017
Biuro rozlicza zaliczki rocznych i okresowe bardzo rzetelnie. Jako członek wspólnoty mieszkaniowej jestem bardzo zadowolony z działań tej firmy.
Wioletta
Wioletta
5.0
02.07.2017
Biuro Administrator pomogło mi sprzedać moje mieszkanie. Wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów. Polecam.
Kamila
Kamila
5.0
11.06.2017
Przeglądy techniczne w budynku przeprowadzane są bardzo systematycznie. Widać, że firma dba o dobro mieszkańców. Polecam.
Robert
Robert
5.0
31.05.2017
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Obowiązki wykonywane należycie i na czas. Polecam.
Przemek
Przemek
5.0
28.04.2017
Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy Biuro obsługi nieruchomości Administrator. Wszystkie założenia są spełniane, świetny kontakt z właścicielem. Pracownicy znają się na swojej pracy i wiedzą, jak zarządzać nieruchomościami. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.10.2015
Młody prężnie działający zespół mają dobre efekty. Moje mieszkanie w Cieplicach zeszło że strony www.prestigenieruchomosci.com w ciągu kilku dni. W innych biurach nawet nie wiedzą że ich konkurencja je sprzedała.
Zobacz więcej (16)