Profesjonalny serwis maszyn budowlanych
Profesjonalny serwis maszyn budowlanych, Admar Serwis maszyn budowlanych Kłak Adrian, Zabrze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6451815463

O firmie

Przedsiębiorstwo Admar powstało w 2010 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu różnego rodzaju maszyn budowlanych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Adrian Kłak.

Oferta

Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw, które działają w branży budowlanej.

Do naszych obowiązków należy:
  • serwis maszyn budowlanych,
  • regeneracja podzespołów,
  • serwis CAT,
  • serwis JCB,
  • serwis Volvo,
  • naprawa układów hydraulicznych.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i odpowiedniej umiejętności. Jako elastyczna firma podejmujemy się także nietypowych zleceń. Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty i uprawnienia, które umożliwiają im prowadzenie i naprawianie maszyn budowlanych.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i usunąć ją. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Zajmujemy się przeprowadzaniem głównych remontów i bieżących napraw. Dodatkowo wystawiamy opinie na temat stanu technicznego maszyn.

Dodatkowo podejmujemy się napraw w zakresie hydrauliki siłowej, między innymi układów jezdnych, mostów i skrzyń biegów. Podejmujemy się również remontów rozdzielaczy i zaworów hydraulicznych.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Admar w Zabrzu.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Marki i specjalizacje

Serwisujemy urządzenia firm CAT, Caterpillar, JCB, Volvo.

Artykuły

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych – tylko z firmą Admar!
Profesjonalny serwis maszyn budowlanych – tylko z firmą Admar!
Jeśli chcesz zadbać o wysoki stan techniczny swojej floty maszyn budowlanych, powinieneś podjąć stałą współpracę z renomowanym serwisantem – firmą Admar!
Co zrobić, gdy maszyna budowlana przestanie działać?
Co zrobić, gdy maszyna budowlana przestanie działać?
Usterka maszyny budowlanej to duży problem dla operatora. Co zrobić, gdy urządzenie odmówi nam posłuszeństwa? Gdzie szukać profesjonalnej pomocy? Podpowiadamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Admar Serwis maszyn budowlanych Kłak Adrian

Admar Serwis maszyn budowlanych Kłak Adrian, Zabrze

Opinie (4)

Opinie o firmie Admar Serwis maszyn budowlanych Kłak Adrian

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
30.05.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Erwin
Erwin
5.0
22.03.2019
Kolega powiedział mi o tej firmie i to był strzał w dziesiątkę. Naprawiali raz dwa moją koparkę. Polecam.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
24.01.2019
Współpraca z firmą Admar przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług, gdy moja maszyna się zepsuje.
Kuba
Kuba
5.0
05.11.2018
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się serwisem maszyn budowlanych. Pracownicy są bardzo pracowici i pomocni. Polecam.