Przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy kategorii B
Przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy kategorii B, ADK Akademia Dobrego Kierowcy, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541312683
REGON: 363815011
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Akademia Dobrego Kierowcy znajduje się w Opolu. Oferuje przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B. Właścicielem szkoły jest Piotr Olszewski.

Oferta

Prawo jazdy przydaje się do celów zawodowych i prywatnych. Pierwszym krokiem do uzyskania uprawnień do prowadzenia samochodów osobowych jest rozpoczęcie i ukończenie kursu w szkole nauki jazdy. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem auta jest Akademia Dobrego Kierowcy. Szkoła nauki jazdy zatrudnia doświadczonych instruktorów i posiada niezbędne zaplecze. Dysponuje samochodami osobowymi do ćwiczenia umiejętności na placu manewrowym i podczas jazdy po drogach publicznych oraz ma sale wykładowe. Możliwa jest też nauka teorii w formie e-learningu.

Akademia Dobrego Kierowcy zapewnia naukę teorii i szlifowanie praktycznych umiejętności w miłej i pozbawionej stresu atmosferze. Podczas nauki kursanci dowiadują się jak jeździć bezpiecznie i ekonomicznie. Poznają też przepisy ruchu drogowego z otrzymanego podręcznika. Mają także dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych i uczą się pierwszej pomocy.

Oferta ośrodka obejmuje:
  • kursy na prawo jazdy kategorii B,
  • zajęcia teoretyczne przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy,
  • jazdy na placu manewrowym,
  • jazdy po drogach publicznych.
Ponadto uczestnicy kursów mogą wykupić jazdy doszkalające, a płatność za cały kurs rozłożyć na raty.

Kontakt z Akademią Dobrego Kierowcy można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o działalności szkoły nauki jazdy znajduje się na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt ADK Akademia Dobrego Kierowcy

ADK Akademia Dobrego Kierowcy, Opole

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie ADK Akademia Dobrego Kierowcy