Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5222264788
Rok założenia:
1987

O firmie

Biuro powierniczo-księgowe Adiutor znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych. Firmą zarządza Anna Chudzicka.

Oferta

Posiadamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży księgowej. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie zadań z zakresu rachunkowości. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg handlowych, rejestrowaniem spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym i doradztwem prawnym i podatkowym. Specjalizujemy się też w rozliczaniu podatków, ryczałtu ewidencjonowanego oraz naliczaniu płac pracownikom.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zapewniamy ochronę danych osobowych i poufność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Biura Powierniczo-Księgowego Adiutor w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Adiutor. Biuro Powierniczo-Księgowe. Anna Chudzicka

Adiutor. Biuro Powierniczo-Księgowe. Anna Chudzicka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Adiutor. Biuro Powierniczo-Księgowe. Anna Chudzicka