Biuro rachunkowe - audyt, doradztwo
Biuro rachunkowe - audyt, doradztwo, ADF Lidmar Audyt Doradztwo Finanse, Legionowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5360000795
REGON: 010675718
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

ADF Lidmar to firma audytorsko-księgowa zlokalizowaną w Legionowie w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 1993 roku. Naszą działalność opieramy głównie na nawiązywaniu długofalowej współpracy z klientami.

Oferta

Niezmienne od wielu lat pomagamy polskim przedsiębiorcom w jak najbardziej skutecznym prowadzeniu działalności gospodarczej. Zapewniamy kompleksową obsługę instytucji, organizacji pozarządowych i podmiotów gospodarczych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług audytorskich, począwszy od audytu podatkowego, poprzez audyt dotacji, a skończywszy na audycie kadrowo-płacowym. Specjalizujemy się w badaniu sprawozdań finansowych. Korzystamy z nowoczesnej aplikacji firmy DATEV.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych obejmujących m.in. sporządzanie rejestrów podatku VAT. Pomagamy również w sporządzaniu zeznań i deklaracji podatkowych oraz innych problemach związanych z rachunkowością. Dodatkowo nasi pracownicy mogą reprezentować Państwa przed organami kontroli skarbowej.

Gwarantujemy obsługę spraw kadrowo-płacowych firmy. Do naszych zadań należy przede wszystkim sporządzanie list płac i prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Obsługujemy również wszelkie rozliczenia z ZUS-em. Znacznym udogodnieniem dla klientów jest posiadany przez nas system teleinformatyczny pozwalający na prowadzenie mobilnej księgowości.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa finansowego. Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej, sporządzamy analizy finansowe i biznesplany, a także wyceniamy przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Profesjonalny audyty księgowy, finansowy, dotacji, kadrowy
Profesjonalny audyty księgowy, finansowy, dotacji, kadrowy
Przeprowadzenie profesjonalnego audytu wiąże się z koniecznością zatrudnienia specjalistycznej firmy. Z pewnością warto się na to zdecydować.

Wideo

Kontakt

Kontakt ADF Lidmar Audyt Doradztwo Finanse

ADF Lidmar Audyt Doradztwo Finanse, Legionowo

Opinie (1)

Opinie o firmie ADF Lidmar Audyt Doradztwo Finanse

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgosia
Małgosia
5.0
01.11.2019
Polecam, profesjonalne biuro rachunkowe! Współpracuje z nimi już od jakiegoś czasu, zawsze do zadań podchodzą z zaangażowaniem!