Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5871321187
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Willa Solmare to pensjonat z ogromną tradycją - budynek powstał w 1938 roku, natomiast w 2005 roku ...
Pensjonat Kojak w Jastrzębiej Górze nieprzerwanie od wielu lat dostarcza Klientom najwyższy standar...
Polecamy Państwu niezwykle komfortowe oraz w pełni wyposażone apartamenty. Pokoje mają bardzo dogod...
Dwór Kaszubski Magnat to wyjątkowe miejsce na mapie okolic Gdańska i Gdyni. W malowniczej scenerii ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Adek. Willa. Ladowscy R.W." w rejestrze gospodarczym to: 5871321187.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Władysławowo w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2009. Firmę można odwiedzić pod adresem: Pokładowa 4. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 84-120 Władysławowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.79497N, 18.4012E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: kontakt@willaadek.pl. Branża Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska to dziedzina, w której firma "Adek. Willa. Ladowscy R.W." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Adek. Willa. Ladowscy R.W." w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Władysławowo jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 58 674 41 04.

Kontakt

Kontakt Adek. Willa. Ladowscy R.W.

Adek. Willa. Ladowscy R.W., Władysławowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Adek. Willa. Ladowscy R.W.