Budowa i remonty obiektów przemysłowych
Budowa i remonty obiektów przemysłowych , Adamant Budownictwo Wojciech Ciesielka, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7551824143
REGON: 380473534
Rok założenia:
2018

O firmie

Adamant Budownictwo to firma z Łodzi. Przedsiębiorstwo zajmuje się pracami budowlanymi i remontami. Jego właścicielem jest Wojciech Ciesielka.

Oferta

Adamant Budownictwo wykonuje zlecenia dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Firma skupia się na budownictwie przemysłowym, co oznacza, że wznosi od podstaw takie obiekty jak hale produkcyjne, magazyny oraz obiekty związane z działalnością rolniczą. Buduje też sklepy i lokale usługowe. Przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednimi narzędziami i zatrudnia doświadczonych pracowników, dzięki czemu wykonuje nawet najtrudniejsze zlecenia. Działa szybko, dokładnie i przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W ramach swoje oferty Adamant Budownictwo realizuje takie usługi jak:
  • wykańczanie wnętrz,
  • prace dekarskie,
  • prace montażowe,
  • prace ślusarskie.
W domach, mieszkaniach i innych obiektach w trakcie remontów Adamant Budownictwo m.in. układa płytki ścienne i podłogowe, panele ścienne i podłogi z paneli. Ponadto firma maluje, tapetuje, montuje instalacje grzewcze, elektryczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne, a na dachach kładzie blachę, blachodachówkę, dachówki i inne materiały. Dodatkowo prace dekarskie związane są z montażem rynien i śniegołapów.

Inne informacje o Adamant Budownictwo znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Artykuły

Remont lub wykończenie zakładu produkcyjnego
Remont lub wykończenie zakładu produkcyjnego
Większość zakładów produkcyjnych musi spełniać określone wymogi, aby mogły dobrze funkcjonować. Sprawdź, dlaczego przydaje się remont miejsca pracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adamant Budownictwo Wojciech Ciesielka

Adamant Budownictwo Wojciech Ciesielka, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Adamant Budownictwo Wojciech Ciesielka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
01.03.2021
Remont mieszkania wykonany przez Adamant Budownictwo oceniam na 5. Firma m.in. położyła kafelki w łazience i kuchni, a w salonie wykonała podłogę z paneli. Całość wygląda estetycznie, a koszt nie był wcale wysoki.
Radosław St
Radosław St
5.0
30.01.2021
Firma Adamant Budownictwo odpowiadała za budowę mojego nowego magazynu. Muszę przyznać, że świetnie się spisali i obiekt spełnia moje wymagania w stu procentach! Przedsiębiorstwo zajęło się wszystkim, w tym pracami dekarskimi i wykończeniem wnętrza. Zamontowali w nim wszystkie potrzebne instalacje.