Dodatkowe dane

Polecane oferty

Bliskość terenów zielonych zapewnia niepowtarzalny komfort wypoczynku i sprawia, że kwatery prywatn...
Zajmujemy się wynajmowaniem pokoi głównie pracownikom sprowadzającym się do Łodzi. Zaproponować moż...
Ośrodek Sosnowy Las położony jest w rejonie jezior rynnowych : Kromszewickiego, Chodeckiego, Lubien...
Oferujemy Państwu tani nocleg w spokojnej okolicy położonej pod Warszawą. Swoją ofertę kierujemy za...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Hipoteczna 18 lok. 22. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 91-324 Łódź. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.79495N, 19.43205E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: agalip@gazeta.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Adam. Apartament" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Adam. Apartament" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Łódź jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 42 205 37 47 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Adam. Apartament

Adam. Apartament, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Adam. Apartament