Naprawa samochodów i wymiana zepsutych części
Naprawa samochodów i wymiana zepsutych części , Ad Project Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7252284118
REGON: 38166595100000
KRS: 0000748744
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Ad Project znajduje się w Łodzi i działa na rynku od niedawna. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, który bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach w naprawach samochodów osobowych. Zapraszamy.

Oferta

Głównym profilem działalności Ad Project jest naprawa oraz sprzedaż części samochodowych. W naszym warsztacie samochodowym naprawiamy:
  • kompresory śrubowe,
  • bębny hamulcowe.
Bębny hamulcowe stanowią bardzo ważny element w budowie hamulców bębnowych. Mocuje się je w piaście koła. Z powodu wysokiej eksploatacji tej części samochodowej bębny hamulcowe szybko się zużywają. Można to zauważyć podczas hamowania, choć często trudno zauważyć, że działają nieprawidłowo. Ich wymiana jest konieczna, aby móc bezpiecznie poruszać się po drodze. Podczas wymiany należy zdjąć koło oraz zdemontować bęben. Warto jest skorzystać z produktów wysokiej jakości. Bębny hamulcowe, które oferujemy, nie podlegają szybkiemu zużyciu się. Wymiana bębnów może wiązać się również z wymianą szczęk. Nie wolno bagatelizować problemu związanego z bębnami hamulcowymi.

Takie naprawy powinien wykonywać jedynie wykwalifikowany mechanik. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonego warsztatu z częściami samochodowymi, zapraszamy do kontaktu z firmą Ad Project z Łodzi.

Artykuły

Jak szukać części zamienne do samochodu?
Jak szukać części zamienne do samochodu?
Wybierając części zamienne, możemy mieć niemały problem z ich odpowiednim wyborem. Na co zwrócić uwagę, wybierając części zamienne? O tym w naszym artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ad Project Sp. z o.o.

Ad Project Sp. z o.o., Łódź

Opinie (5)

Opinie o firmie Ad Project Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
23.07.2020
W moim aucie słychać było piski i rzężenie przy każdym hamowaniu. Oddałem samochód do tego mechanika. Szybko wykryli, że problemem jest bęben hamulcowy. Zapewnili wymianę w atrakcyjnej cenie.
Mateusz
Mateusz
5.0
24.05.2020
Bardzo dobry serwis kompresorów śrubowych, polecam.
Iza
Iza
5.0
07.03.2020
Mają dostęp do części samochodowych najwyższej klasy! Można tutaj znaleźć elementy zamienne do wielu marek. Zajmują się również ich wymianą, polecam.
Wojciech
Wojciech
5.0
05.01.2020
Wymieniłem tutaj bębny hamulcowe. Bardzo podobało mi się podejście mechanika, który wyjaśnił mi, w jaki sposób następnym razem zauważyć, że dzieje się z nimi coś niedobrego. Pełen profesjonalizm!
Andrzej
Andrzej
4.0
30.11.2019
Ad Project to miejsce, w którym można naprawdę zadbać o stan swojego auta. Zawsze, kiedy tam zajeżdżam mają części do samochodu, których szukam. Polecam.