Rzetelne doradztwo podatkowe i usługi księgowe
Rzetelne doradztwo podatkowe i usługi księgowe, Ad Office Sp. z o.o., Konin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6653010797
REGON: 36874147000000
KRS: 0000702358
Rok założenia:
2017

O firmie

Prowadzimy firmę AD Office, której siedziba zlokalizowana jest w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług księgowych oraz rachunkowych na najwyższym możliwym poziomie. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Agnieszka Lachowicz.

Oferta

Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych oraz księgowych w szerokim zakresie. Posiadamy rozległą wiedzę branżową z zakresu finansów, dlatego też możemy dokładnie wykonać wszystkie powierzone nam zadania. Pomaga w tym również wieloletnie doświadczenie.

Z naszych usług skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele firm. Posiadamy stosowne certyfikaty księgowe, które zostały wydane przez Ministerstwo Finansów. Podczas pracy cechuje nas rzetelność i pełen profesjonalizm, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zakres naszych usług obejmuje:
  • prowadzenie księgi handlowej,
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
  • prowadzenie rejestrów VAT,
  • sporządzenie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.
Dodatkowo specjalizujemy się w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych. Możemy sporządzać nowe umowy pracownicze oraz rozliczać stosowne wynagrodzenia. Dodatkowo prowadzimy rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Możecie Państwo również liczyć na naszą pomoc przy rozpoczęciu działalności.

Serdecznie zachęcamy do nawiązania owocnej współpracy z biurem AD Office z Konina.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego?
Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego?
Dla wielu przedsiębiorców zatrudnienie księgowej jest zwyczajnie nieopłacalne. Przyjrzyjmy się zatem, dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ad Office Sp. z o.o.

Ad Office Sp. z o.o., Konin

Opinie (4)

Opinie o firmie Ad Office Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
4.0
26.03.2021
Zdecydowanie polecam współpracę z biurem AD Office. Widać, że pracownicy dysponują obszerną wiedzą i starają się zadowolić klientów.
Kazik
Kazik
5.0
22.01.2021
Drugiego tak profesjonalnego biura księgowego najpewniej się nie znajdzie.
Bartek
Bartek
4.0
17.11.2020
Obsługa księgowa stoi tutaj naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie warto nawiązać współpracę, a z pewnością nie będzie się zawiedzionym.
Pamela
Pamela
5.0
23.09.2020
Jestem wręcz pod wrażeniem jakości wykonywanych usług, jaka prezentuje biuro AD Office. Zdecydowanie posiadają spore doświadczenie branżowe.