Profesjonalny montaż podłóg
Profesjonalny montaż podłóg, Ad Flooring Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Piekary Śląskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 4980273481
REGON: 52116768500000
KRS: 0000951371
Rok założenia:
2022
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Ad Flooring rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piekarach Śląskich. Zajmujemy się montażem podłóg. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Oficjalna Dystrybucja marki TFD Floortile w Polsce.

Wszystkie wzory podłóg TFD inspirowane są elementami natury. I to jest również widoczne w strukturze powierzchni desek; tłoczenie. Dzięki temu cała kolekcja ma naturalny wygląd.

Ponadto zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile. Podczas całego procesu produkcyjnego czuwamy nad środowiskiem naturalnym (żywym). W TFD robimy to, dokonując wyborów, które stawiają na pierwszym miejscu znaczenie środowiska i zdrowia publicznego.

Asortyment podłóg PVC firmy TFD jest bardzo zróżnicowany: od spokojnych projektów, takich jak Easy i Futura, po podłogi o solidniejszym wyglądzie i dotyku firm Experience. Ossis to piękna kolekcja podłóg w jodełkę z węższymi i szerszymi deskami i wzorami, które można układać również z węgierskim punktem. Istnieją również podłogi o wyjątkowym wyglądzie, dzięki którym można nadać swojemu wnętrzu wyrazisty charakter. Bardzo duże płytki z naszej kolekcji Creative Stone o wyglądzie oksydowanej miedzi lub tkana podłoga PCV z naszej kolekcji Woven L+, których optyka jest zawsze różna w zależności od kierunku patrzenia, daje wiele kreatywnych możliwości. Charakterystyczna kolekcja Heritage dostępna jest w trzech różnych szerokościach. Można je łączyć, aby stworzyć dynamiczny efekt w pomieszczeniu. Oczywiście można wybrać tylko jedną z szerokości, co wprowadzi do wnętrza więcej spokoju. Podłogi PCV firmy TFD są dostępne w wersji klejonej, Rigid Just Click lub magnetycznej.

Kolekcje:

DRY BACK Klejone:
Easy
Espina
Futura
Firm
Experience
Heritage
Creative Stone
Marble
Ossis
Hungarian Point
Woven L+
Style Register
Style Pro
Style Pro Sharon
Style Stone
1.5 Plank
Style 3mm
Touch Leather
BALANCE NON PVC


RIGID JUST CLICK z zamkiem:
Heritage Rigid
Elements
Steady
Living
Ossis Rigid
60 serie Rigid


MAGNETIC:
Innovative Register
Innovative Stone


TFD BALANCE NON PVC - Nowość w świecie paneli winylowych.

Balance Non PVC to nowa podłoga od TFD, która jest w sprzedaży od końca 2022 roku. Deski dostępne są w 7 różnych odcieniach drewna, w tym jasny dąb, dąb i ciemny dąb.

Deski wyglądają realistycznie i mają V-fugi z 4 stron.

Deski mają wymiary 150,00 x 23,00 cm i są pakowane w pudełko zawierające 12 sztuk (4,14 m²).

Zrównoważona podłoga ekologiczna.

Dzięki tej podłodze TFD przoduje w zrównoważonym rozwoju. Ta „podłoga NON PVC” jest wykonana z TPU (termoplastycznego PU) i PET (termoplastycznego poliestru).

Te komponenty są bardziej przyjazne dla środowiska niż PCV, ale jednocześnie podłoga oferuje taką samą jakość jak „zwykła podłoga PCV”.

Podłoga charakteryzuje się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych (LZO) i ostatecznie w 100% nadaje się do recyklingu. Podłoga jest wolna od chloru i metali ciężkich.

Podłoga ma grubość 2,00 mm i warstwę wierzchnią 0,30 mm.

Ta wierzchnia warstwa zapewnia dobrą ochronę przed plamami, zadrapaniami i zużyciem. Ta górna warstwa zapewnia zatem długą żywotność i łatwość konserwacji.

Podłoga posiada silne właściwości zapobiegające zarysowaniom. Powłoka PU zapewnia dodatkową łatwość konserwacji.

Dzięki swoim właściwościom odpornym na ścieranie podłoga ta nadaje się do użytku domowego i intensywnie użytkowanych przestrzeni komercyjnych. Podłoga nadaje się do normalnego i ciężkiego użytku przemysłowego. Balance NON PVC nadaje się na przykład do biur, sklepów, restauracji, szpitali, szkół i sal gimnastycznych.

Podłoga PCV jest wodoodporna i można ją kleić za pomocą Uzin KE2000S i Uzin KE66 . Stanowi bezpieczne podłoże, ponieważ podłoga posiada klasę ogniową Bfl-S1.

Na podłogi TFD otrzymujesz 15-letnią gwarancję do użytku domowego i 8-letnią gwarancję do użytku projektowego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ad Flooring Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ad Flooring Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Piekary Śląskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Ad Flooring Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.