Komunikacja i wystąpienia publiczne
Komunikacja i wystąpienia publiczne, Actio-Mowa Publiczna, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6571794404
REGON: 290818454
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Actio-Mowa Publiczna już od 1997 roku świadczy usługi w branży szkolenia, kursy. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Warszawie.

Oferta

Od niemal ćwierć wieku specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych i komunikacji, zbierając doświadczenie przygotowując dziesiątki osób do prezentacji na różnych scenach. Nasze usługi obejmują wsparcie klientów w procesach zmiany, rozmowach kwalifikacyjnych, rekrutacjach na prestiżowe stanowiska, kontaktach z mediami oraz pracy nad wizerunkiem i autoprezentacją.

Naszym celem jest rozwój kluczowych kompetencji komunikacyjnych, tak ważnych we współczesnym świecie. Z dumą uczestniczymy w sukcesach naszych klientów, dbając o piękne i logiczne słowo, ubrane w skuteczną i elegancką szatę głosową.

Oferujemy wsparcie dla biznesu w obszarach takich jak:
  • sprzedaż,
  • facylitacja,
  • coaching kariery,
  • Assessment Centre,
  • Development Centre,
  • media społecznościowe.
Nasi doświadczeni trenerzy gwarantują wysoki poziom realizowanych szkoleń.

Szkolenia oferowane przez naszą firmę:
  • emisja głosu w języku angielskim,
  • skuteczność w podcastach,
  • wystąpienia publiczne,
  • logopedia medialna.
Zapraszamy na zajęcia z emisji głosu w języku angielskim, które kierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i osób uczestniczących w ważnych spotkaniach biznesowych czy politycznych. Uczymy prawidłowej techniki emisji głosu, higieny głosu oraz oddychania, aby utrzymać głos w jak najlepszej kondycji.

Nasze szkolenia z zakresu skuteczności w podcastach uczą, jak operować głosem i dźwiękiem, aby przyciągnąć słuchaczy i przekazać im treść.

Szkolenia z wystąpień publicznych uczą autoprezentacji, pomagając stworzyć odpowiedni wizerunek i sposób postrzegania osoby czy firmy.

Logopedia medialna to szkolenie, które koncentruje się na prawidłowej emisji głosu i artykulacji, aby być dobrze odebranym zarówno przed kamerami, jak i podczas transmisji radiowych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, kreatywności i klasie. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Actio-Mowa Publiczna

Actio-Mowa Publiczna, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Actio-Mowa Publiczna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.