Księgowość na wysokim poziomie
Księgowość na wysokim poziomie, Account Biuro usług księgowych Marlena Barańska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5221604242
Rok założenia:
2012

O firmie

Nazywam się Marlena Barańska i prowadzę Biuro usług księgowych Account. Siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Działalność rozpoczęłam w 2012 roku. Specjalizuję się w świadczeniu usług z zakresu księgowości.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest rachunkowość. Posiadam 7-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznałam Państwa oczekiwania i wypracowałam sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kieruję do klientów prywatnych i firm.

Zakres moich obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowej, przygotowywanie rocznych rozliczeń CIT oraz PIT, rozliczanie podatków VAT, a także tworzenie rocznych sprawozdań finansowych. Dodatkowo zapewniam obsługę kadrowo-płacową, zajmuję się rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotowuję sprawozdania do GUS oraz wyprowadzam zaległości kadrowe i księgowe.

Ponadto specjalizuję się w przygotowywaniu dokumentacji bankowych oraz dla firm leasingowych. Posiadam uprawnienia nadane przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy nr 63690/2013 oraz ważną polisę OC. Jestem też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala mi na sprawną realizację zleceń. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmuję się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dodatkowo oferuję pomoc w założeniu działalności gospodarczej, a także przygotowuję audyty ksiąg podatkowych. Ponadto prowadzę rejestr środków trwałych i naliczam amortyzację oraz reprezentuję klientów w Urzędach Skarbowych, Celnych i Statystycznych. Oferuję także możliwość świadczenia usług w siedzibie klienta.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy mi na Państwa zadowoleniu. Zachęcam do zapoznania się z całkowitą ofertą na mojej stronie internetowej.

Zapraszam do kontaktu klientów z Warszawy i okolic.

Artykuły

Sprawozdania finansowe – z czego się składają i jaką spełniają funkcję?
Sprawozdania finansowe – z czego się składają i jaką spełniają funkcję?
Sprawozdania finansowe roczne charakterystyczne dla ksiąg rachunkowych, księgowości pełnej, to ważne instrumenty wyznaczające kierunek rozwoju przedsiębiorstw.

Wideo

Kontakt

Kontakt Account Biuro usług księgowych Marlena Barańska

Account Biuro usług księgowych Marlena Barańska, Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Account Biuro usług księgowych Marlena Barańska

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Bernadeta
Bernadeta
4.0
15.09.2020
Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Wszystkie podatki zostały rozliczone w terminie, a ja mogę skupić się na prowadzeniu działalności.
Aga
Aga
4.0
02.07.2020
Polecam tę firmę w 100%. Jestem niezmiernie zadowolona z jakości usług. Na pewno będę wracać.
Irmina
Irmina
5.0
18.05.2020
Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem sprawdzonego biura rachunkowego, to tylko Biuro usług księgowych Account. Pracownicy tryskają wiedzą i dokładają wszelkich starań, by wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo.
Dominika
Dominika
5.0
16.03.2020
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Franek
Franek
4.0
28.01.2020
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Magdalena
Magdalena
5.0
03.11.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko Biuro usług księgowych Account. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Anna
Anna
5.0
04.09.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Igor
Igor
5.0
05.07.2019
Biuro usług księgowych Account prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
16.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Bartek
Bartek
5.0
19.03.2019
Polecam Biuro usług księgowych Account. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.