Projektowanie i instalowanie systemów alarmowych.
Projektowanie i instalowanie systemów alarmowych., ABM Alarm, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981036897
REGON: 005950516
Rok założenia:
1982
Branża:

O firmie

Firma ABM Alarm ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmujemy się w sposób kompleksowy systemami przeciwpożarowymi oraz elektronicznymi systemami zabezpieczeń. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jan Kalin.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są systemy zabezpieczające. Zajmujemy się konsultacją, projektowaniem oraz instalacji i konserwacją systemów przeciwpożarowych, zabezpieczeń czy kontroli dostępu. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzydziestu sześciu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Obszary naszej działalności to:
  • systemy przeciwpożarowe,
  • systemy telewizji przemysłowej,
  • systemy kontroli pracy strażników,
  • domofony,
  • systemy nagłośnienia,
Przy systemach przeciwpożarowych korzystamy z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, jakimi są systemy klap dymnych oraz system klap wentylacyjnych. Stosujemy drzwi oraz przegrody ognioodporne, które stanowią bardzo dobrze zabezpieczenie przed pożarem. Wykonujemy również przeglądy systemów ppoż., w tym przeglądy systemów hydrantowych pompowni oraz gaśnic.

Projektujemy i wykonujemy również systemy sygnalizacji włamania. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w pracy oraz obszerną wiedzą i jeszcze większą wyobraźnie są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i sprawiają, że wszystkie tworzone przez nas systemy są niezawodne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Jakie są podstawowe zalety monitoringu wizyjnego CCTV?
Jakie są podstawowe zalety monitoringu wizyjnego CCTV?
Coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na bezpieczeństwo i ochronę. Dlatego monitoring wizyjny CCTV jest coraz częściej instalowany w różnych obiektach.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt ABM Alarm

ABM Alarm, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie ABM Alarm

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Roman
Roman
5.0
24.05.2019
Niezwykle profesjonalna firma. Zleciliśmy im wykonanie projektu oraz instalacje systemów przeciwpożarowych w naszej nowej fabryce i to był strzał w dziesiątkę. Wykonali wszystko perfekcyjnie.