Wychodzimy z zaległości księgowych i wspieramy firmy w operacjach handlowych
Wychodzimy z zaległości księgowych i wspieramy firmy w operacjach handlowych , Abilegis Biuro rachunkowe Marzena Beim-Machura, Myszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5771214210
REGON: 243354439
Rok założenia:
2013
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro rachunkowe Abilegis założyliśmy w Myszkowie, na terenie województwa śląskiego w 2013 roku. W zakresie naszych usług znajduje się pełna i uproszczona księgowość oraz doradztwo podatkowe. Działamy pod kierownictwem Marzeny Beim-Machury.

Oferta

Ofertę Biura rachunkowego Abilegis dostosowaliśmy do jednoosobowych firm, średnich przedsiębiorstw, spółek, czy osób fizycznych. Obsługujemy podmioty gospodarcze działające pod każdą formą prawną. Do naszych głównych usług można zaliczyć księgowość, obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe oraz roczne bilanse i analizy.

W ramach usług księgowych oferujemy przygotowanie wszystkich niezbędnych deklaracji dla Urzędów Skarbowych, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W razie potrzeb pomagamy wyjść z zaległości w księgach rachunkowych. Do naszych obowiązków należy:
 • prowadzenie ksiąg handlowych,
 • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ewidencji ryczałtowej ,
 • ustalanie zobowiązań podatkowych,
 • rozliczanie podatku PIT oraz CIT i VAT,
 • przygotowanie sprawozdań finansowych.
Obsługa kadrowo-płacowa, obejmuje takie usługi jak:
 • sporządzanie deklaracji ZUS,
 • rozliczanie roczne pracowników,
 • sporządzanie umów,
 • wystawianie świadectw pracy,
 • naliczanie wypłat oraz urlopów i L4,
 • prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
Oferujemy pomoc dla osób, które dopiero zakładają działalność gospodarczą. Doradzimy w wyborze opodatkowania oraz sporządzimy odpowiednią dokumentację.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe Abilegis z Myszkowa.

Artykuły

Po czym poznać dobre biuro księgowe?
Po czym poznać dobre biuro księgowe?
Prowadzisz lub planujesz założyć działalność gospodarczą? Szukasz osoby, która mogłaby zająć się pełną księgowością? Sprawdź jak wybrać dobre biuro księgowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Abilegis Biuro rachunkowe Marzena Beim-Machura

Abilegis Biuro rachunkowe Marzena Beim-Machura, Myszków

Opinie (5)

Opinie o firmie Abilegis Biuro rachunkowe Marzena Beim-Machura

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
11.03.2021
Doradztwo podatkowe, jakie mi zapewniają, pozwala mi prowadzić firmę według aktualnych przepisów. Dzięki nim nie mam żadnych problemów z ZUS-em, a wszystkie wnioski wypełniają sami.
Oskar
Oskar
5.0
10.01.2021
Dzięki ich pomocy nie mam żadnego bałaganu w dokumentach. Ostatnio miałem kontrolę z urzędu, która nie wykazała większych nieprawidłowości. Wszystkie dzięki ich zaangażowaniu.
Paula
Paula
5.0
30.11.2020
Co roku przygotowują dla mojej firmy sprawozdanie finansowe, które pozwala nam dokładniej przyjrzeć się naszym wydatkom. Poza tym na czas naliczają wypłaty dla naszych pracowników i zajmują się pełną dokumentacją kadrową.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
14.09.2020
Polecam ich usługi. Biuro jest rzetelne i w terminie przygotowuje sprawozdania dla urzędu, czy ZUS-u. Nie mam problemu z żadnymi zaległościami w księgach rachunkowych.
z internetu
z internetu
5.0
24.07.2020
Moja współpraca z tym biurem przebiega pomyślnie. Dostaję od nich duże wsparcie w kwestii podatków. Znają się na aktualnych przepisach prawnych i wiedzą co można odliczyć od podatku. Zawsze na czas przygotowują wszystkie deklaracje.