Pełna obsługa nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych
Pełna obsługa nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych, Abakus Anna Kurowska, Krystyna Wojciechowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252229710
REGON: 017475448
Rok założenia:
2002

O firmie

Przedsiębiorstwo Abakus znajduje się w Warszawie. Na rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwie są Anna Kurowska i Krystyna Wojciechowska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Posiadamy niemal 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Poza cenną wiedzą możemy poszczycić się także pozytywną renomą. Potwierdzeniem naszych kompetencji są licencje zawodowe zarządcy Nr. 2676 i 2693. Zależy nam na zapewnieniu lokatorom i mieszkańcom bezpieczeństwa oraz komfortu życia.

Do naszych obowiązków należy:
  • obsługa wspólnot mieszkaniowych,
  • obsługa techniczna nieruchomości,
  • zarządzanie nieruchomościami,
  • prowadzenie księgowości,
  • konserwacja instalacji domofonowej,
  • konserwacja instalacji wodnych,
  • finansowanie remontów.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na systematyczne prowadzenie księgowości i dokumentacji danej wspólnoty mieszkaniowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Do dyspozycji obsługiwanych wspólnot mieszkaniowych pozostają dwaj licencjonowani zarządcy, inspektor dysponujący uprawnieniami sanitarnymi, administrator oraz zespół wykwalifikowanych księgowych.

Dodatkowo zajmujemy się modernizacją instalacji grzewczych, instalacji elektrycznych oraz wodnych. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem kredytów na ocieplenie budynków. Zapewniamy również opiekę prawniczą. Od lat współpracujemy z firmami remontowymi, sprzątającymi, ogrodniczymi, a także instalatorskimi. Na życzenie Klienta zapewniamy usuwanie śniegi i zamiatanie trawników oraz usługi w zakresie pielęgnacji zieleni. Możemy także nawiązać współpracę z serwisem sprzątającym. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Abakus w Warszawie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Abakus Anna Kurowska, Krystyna Wojciechowska

Abakus Anna Kurowska, Krystyna Wojciechowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Abakus Anna Kurowska, Krystyna Wojciechowska