Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8991218163
REGON: 932066316
Rok założenia:
1998

O firmie

Biuro rachunkowe AB zlokalizowane jest we Wrocławiu. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Właścicielem w firmie jest Anna Łazarczyk-Rosołek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Od ponad dwudziestu lat działamy na polskim rynku. Ten okres czasu pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokiego grona odbiorców. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług rachunkowych. Ofertę firmy kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm.

Do naszych zadań należy:
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie księgi handlowej,
  • naliczanie płac oraz podatków,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych,
  • badanie i przygotowywanie sprawozdań finansowych.
Dodatkowo sporządzamy bilanse i rozliczamy sprawy kadrowe. Specjalizujemy się również w rozliczeniach z ZUS-em i podatkach VAT, PIT oraz CIT. Dodatkowo możemy zająć się reprezentowaniem swoich Klientów przed Urzędem Skarbowym, czy właśnie ZUS-em.

Firmę tworzy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem pracy. Charakteryzuje nas skrupulatność oraz szybkość realizacji powierzonych zleceń. Dbamy o to, by Klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego AB we Wrocławiu.

Kontakt

Kontakt AB Biuro Rachunkowe Anna Łazarczyk-Rosołek

AB Biuro Rachunkowe Anna Łazarczyk-Rosołek, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie AB Biuro Rachunkowe Anna Łazarczyk-Rosołek