Naprawimy instrumenty muzyczne
Naprawimy instrumenty muzyczne, Aaliza Ekspertyzy, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211990321
REGON: 010107635
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzona przez nas firma Aaliza znajduje się w Warszawie. Na rynku istniejemy od 1990 roku. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie strojenia fortepianów i pianin. Właścicielem jest Witold Zagożdżon.

Oferta

Miłość do muzyki i dźwięku sprawiła, że głównym profilem naszej działalności jest strojenie fortepianów oraz pianin. Przez lata udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie oraz pogłębić specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystujemy w swojej codziennej pracy.

W skład naszej bogatej oferty wchodzi między innymi:
  • naprawa mechaniki instrumentów
  • regulacja klawiatury instrumentów
  • wymiana filcu
  • wymiana skóry
  • wymiana sprężyn
Poszerzenie naszej oferty stanowi strojenie organów kościelnych. Ponadto przeprowadzamy generalne naprawy części akustycznej, która obejmuje wymianę strun, kołków stroikowych i progów.
Dodatkowo wymieniamy elementy mechaniki lub regenerujemy je. Wykonujemy także czyszczenie pianin i fortepianów oraz zabezpieczamy je przed insektami. Odświeżamy instrumenty z zewnątrz, dzięki czemu zyskują nowy wysoki połysk lub mat.

Przeprowadzamy także wszelkie ekspertyzy i wyceny sprzętu. Oferujemy również politurowanie instrumentów oraz mebli antycznych. Serwisujemy zarówno nowoczesne, współczesne instrumenty, jak i zabytkowe.

Pracownicy z chęcią doradzą Państwu w zakresie kupna pianina i fortepianu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do szkół, filharmonii czy zespołów muzycznych.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Aaliza z Warszawy.

Kontakt

Kontakt Aaliza Ekspertyzy

Aaliza Ekspertyzy, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Aaliza Ekspertyzy