przyjazna Biura projektów, A4 Pracownia Projektowa Bartosz Andrzej Mikulski, Siedlce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8211040124
REGON: 710380390
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas Pracownia Projektowa A4 znajduje się w Siedlcach, na terenie województwa mazowieckiego. Nieprzerwanie od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie architektury. Właścicielem działalności jest Bartosz Mikulski.

Oferta

Zatrudniony zespół składa się z architekta oraz inżyniera sanitarnego. Oprócz tego nasza firma stale współpracuje ze specjalistami w innych branżach budowlanych. Podczas tworzenia projektów konsultujemy się z technologami, konstruktorami, elektrykami, czy drogowcami.

W Pracowni Projektowej A4 przygotowujemy:
 • projekty obiektów gospodarskich,
 • projekty obiektów mieszkalnych,
 • projekty obiektów medycznych,
 • projekty obiektów usługowych,
 • projekty obiektów biurowych.
Przygotowujemy projekty wielobranżowe i jesteśmy w stanie zaplanować budowę obiektu o niemal każdym przeznaczeniu. Tworzymy między innymi:
 • projekty biur,
 • projekty ferm kur,
 • projekty sklepów,
 • projekty stacji benzynowych,
 • projekty przychodni lekarskich,
 • projekty remontów i dociepleń elewacji,
 • projekty domów jedno- i wielorodzinnych.
Uczestniczymy w rozbudowie, nadbudowie i przebudowie obiektów. Projektujemy niezbędne przyłącza sanitarne, włączając w to elektrykę, czy instalacje gazowe. Dbamy o to, aby każdy projekt architektoniczny, czy technologiczny był zgodny z aktualnymi przepisami prawnymi.

Wspieramy inwestorów i sami załatwiamy wszystkie formalności związane z pozyskiwaniem pozwoleń na budowę. Oprócz tego zapewniamy także nadzór budowlany i kontrolujemy wszystkie etapy prac podczas inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu - Pracownia Projektowa A4 w Siedlcach.

Artykuły

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu? - podpowiada ekspert z firmy A4 Pracownia Projektowa
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu? - podpowiada ekspert z firmy A4 Pracownia Projektowa
Trzeba się dobrze zastanowić, jaką podjąć decyzję przy wyborze projektu domu, gdyż ma on zapewniać poczucie bezpieczeństwa, wygodę i komfort przez długie lata.
Wymarzony dom z pomocą Pracowni Projektowej A4
Wymarzony dom z pomocą Pracowni Projektowej A4
Zastanawiasz się, jaki powinien być idealny projekt domu? Co jest najważniejsze? Zaplanuj swój wymarzony dom jednorodzinny z pomocą specjalistów z Pracowni A4!

Kontakt

Kontakt A4 Pracownia Projektowa Bartosz Andrzej Mikulski

A4 Pracownia Projektowa Bartosz Andrzej Mikulski, Siedlce

Aktualności

 • usługi projektowe

  10.09.2023

  Pracownia Projektowa A4 to miejsce, gdzie przygotowujemy projekty o różnorodnym przeznaczeniu. Tworzymy projekty obiektów gospodarskich, mieszkalnych, medycznych, usługowych i biurowych. Bez względu na cel inwestycji, nasz zespół jest w stanie zaplanować budowę obiektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy.

  Więcej informacji
 • usługi projektowe

  16.07.2023

  Zapraszamy do Pracowni Projektowej A4, która mieści się w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Od 1998 roku specjalizujemy się w usługach architektonicznych. Założycielem działalności jest Bartosz Mikulski. Nasz zespół składa się z doświadczonego architekta i inżyniera sanitarnego. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin budowlanych.

  Więcej informacji
 • usługi projektowe

  17.05.2023

  Oferujemy nie tylko projektowanie, ale także nadzór budowlany. Monitorujemy i kontrolujemy każdy etap prac podczas inwestycji, zapewniając wysoką jakość i zgodność z założeniami projektowymi. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć współpracę przy Twoim następnym projekcie budowlanym.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie A4 Pracownia Projektowa Bartosz Andrzej Mikulski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.