Kompleksowe usługi transportowe
Kompleksowe usługi transportowe, A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o. Transport krajowy, Stęszew

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7772433990
REGON: 639698490
KRS: 0000284046
Dodatkowe kontakty:

61 623 24 38

Rok założenia:
2000
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma A&Z Transport-Logistyka zlokalizowana jest w Stęszewie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 2000 roku. Głównym profilem przedsiębiorstwa jest świadczenie usług transportowych zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami.

Oferta

Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług z zakresu szeroko pojętej spedycji. W ramach transportu organizujemy przewóz krajowy, międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej oraz specjalny. Zajmujemy się przewozem towarów różnego rodzaju. Podejmiemy się transportu ładunków o łącznej wadze do 24 ton, zarówno częściowych, jak i całopojazdowych. Prowadzimy transport kabotażowy, przeważnie na terenie Niemiec.

Dysponujemy nowoczesnym taborem, w którego skład wchodzi ponad 50 samochodów ciężarowych:
  • solo,
  • zestawów z przyczepami,
  • ciągników z naczepami.
Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni kierowcy. Posiadamy niezbędne w tej branży licencje i uprawnienia regulowane przepisami. Jesteśmy upoważnieni do przewozów ładunków niebezpiecznych ADR.

W celu zapewnienia naszym klientom maksymalnej wygody, proponujemy również usługi magazynowe. Posiadamy bogato wyposażone magazyny z rampami, które umożliwiają sprawne rozdzielenie i przechowanie ładunków.

Transport to przede wszystkim logistyka i organizacja. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zapewniamy Państwu, że działamy szybko i sprawnie, co bezpośrednio przekłada się na terminową realizację zleceń. Stawiamy na bezpieczeństwo przewozów, dlatego zatrudniona przez nas kadra pracownicza to fachowcy z prawdziwego zdarzenia, którzy czuwają nad sprzętem, aby każdy pojazd był sprawny w 100 procentach. Do Państwa usług są także wysoce wykwalifikowani spedytorzy, służący radą.

Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość zakupu u nas opon. Zajmujemy się również ich wymianą. Prowadzimy serwis wulkanizacyjny. Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi pojazdów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy przedsiębiorstw.

Stale się rozwijamy, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

Kontakt

Kontakt A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o. Transport krajowy

A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o. Transport krajowy, Stęszew

Opinie (1)

Opinie o firmie A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o. Transport krajowy

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Anna P.
Anna P.
1.0
28.01.2019
Dzisiaj (28.01.2019) przyjechaliśmy z mężem kupić opony (godzina 11:30), młody pracownik powiedział mężowi, aby zaczekał na dworze bo on musi zjeść. Po 20 minutach zamknął jeszcze drzwi na klucz, a my odjechaliśmy. Tragedia.