Projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych
Projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych , A.W. Architekt Biuro projektowania i realizacji budownictwa A. Wojnar, Zabrze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6481004203
REGON: 270563254
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

A.W Architekt to biuro projektowania i realizacji budownictwa zlokalizowane w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest architekt Andrzej Wojnar. Na polskim rynku funkcjonujemy od 1991 roku.

Oferta

Ponad 20 lat na rynku pozwoliło nam zyskać ogromne doświadczenie, które doceniło wielu Klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne usługi projektowe. Zajmujemy się aranżowaniem przestrzeni użytkowej. Wszystkie usługi realizujemy rzetelnie, mając na uwadze Państwa oczekiwania. Każdy projekt przygotowywany jest przez doświadczonych architektów z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły.

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu domów, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Poza nakreśleniem planu budowy oferujemy także aranżację wnętrz. Nasza ofert to: projekty hoteli, projekty domów jednorodzinnych, projekty obiektów przemysłowych. Wykonujemy także projekty hal oraz budynków użyteczności publicznej. Projektujemy zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne. Nasi Klienci w ramach możliwości mogą nanieść zmiany na projektach.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Artykuły

Z czego składa się projekt domu jednorodzinnego?
Z czego składa się projekt domu jednorodzinnego?
Elementów projektu architektonicznego domu jest wiele. Zabraknąć nie może m.in. rzutów i przekrojów, oraz schematów instalacji. Szczegóły poznasz pod linkiem.

Wideo

Kontakt

Kontakt A.W. Architekt Biuro projektowania i realizacji budownictwa A. Wojnar

A.W. Architekt Biuro projektowania i realizacji budownictwa A. Wojnar, Zabrze

Opinie (5)

Opinie o firmie A.W. Architekt Biuro projektowania i realizacji budownictwa A. Wojnar

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Norbert
Norbert
5.0
24.11.2020
Nie mam pomysłów na aranżacje wnętrz. Dlatego skorzystałem z pomocy tej pracowni. Teraz widzę, że z mojego mieszkania można zrobić stylowe wnętrze.
Ewa
Ewa
5.0
06.09.2020
Jak to dobrze, że zdecydowałam się na tych architektów. Zawsze chciałam funkcjonalny i ładny dom. Teraz mam.
Magdalena
Magdalena
5.0
10.07.2020
Dają ciekawe pomysły co do rozwiązań w środku domu. Dzięki nim każdy może dostać wspaniały dom.
BBB
BBB
5.0
22.05.2020
Już dwa racy korzystałam z usług pracowni A.W. Architekt. Wiem, że to porządni fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Można im zaufać, że zaprojektują super dom.
Dorota
Dorota
5.0
31.03.2020
Taka pracownia to istny skarb. Można zamówić u nich wspaniałe projekty. Mam dom, o którym wszyscy mówią, że jest śliczny. To wszystko zasługa tych architektów.