Kompleksowe usługi budowlane
Kompleksowe usługi budowlane, 3d Budownictwo Karolina Malotka, Szemud

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882212272
REGON: 368683318
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma 3D Budownictwo jest zlokalizowana w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego. Świadczymy usługi budowlane. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Karolina Malotka.

Oferta

Nasza firma budowlana to przede wszystkim nowoczesne podejście do budownictwa. Wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na sprawną i innowacyjną technologię i wykonujemy stany surowe budynków mieszkalnych, które są dostosowane do wymagań współczesnego klienta.

Jesteśmy obecni na rynku od półtora roku, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu istnienia udało nam się już zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów oraz odpowiednie doświadczenie, by zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Proponujemy Państwu:
  • prace ogólnobudowlane,
  • roboty żelbetowe,
  • modernizacje mieszkań,
  • docieplanie bloku,
  • remonty domów.
Podczas wszelkich wykonywanych przez nas prac budowlanych korzystamy z materiałów swoich lub klienta, w zależności od wcześniejszych ustaleń. Podejmujemy się montażu elementów prefabrykowanych oraz zajmujemy się remontami czy wykańczaniem wnętrz. Nasza działka to wznoszenie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy innych budynków mieszkalnych. Dodatkowo wykonujemy czynności takie jak murowanie ścian działowych czy murowanie ścian konstrukcyjnych.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców. Ich wieloletnie doświadczenie w branży oraz obszerna wiedza ogólnobudowlana pozwala im na efektywną pracę w każdych warunkach. Możemy zagwarantować Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz terminowość wszystkich podejmowanych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Nowe ściany działowe w mieszkaniu? Kiedy warto decydować się na ten krok?
Nowe ściany działowe w mieszkaniu? Kiedy warto decydować się na ten krok?
Nowe ściany działowe stawia się np. przy adaptowaniu mieszkań, czy przy remontach kawalerek, które wyróżniają się salonami z aneksami kuchennymi.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt 3d Budownictwo Karolina Malotka

3d Budownictwo Karolina Malotka, Szemud

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie 3d Budownictwo Karolina Malotka

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Tymek
Tymek
5.0
19.07.2020
Jedna z najlepszych firm budowlanych, które widziałem w życiu. Byłem na placu budowy swojego domu i oni po prostu chodzili jak w zegarku!
Julian
Julian
5.0
03.05.2020
Zleciłem im przebudowę domu, który odziedziczyłem po babce. Świetna robota, wszystko zrobili ze starannością i niczego nie podniszczyli. Fachowcy, bez dwóch zdań fachowcy.
Artur
Artur
4.0
24.03.2020
Mają korzystną ofertę w kwestii montaż elementów prefabrykatów.
Bartosz
Bartosz
5.0
17.01.2020
Niezwykle miła i przyjemna obsługa. Stały kontakt z klientem i bardzo sprawni budowlańcy. Ode mnie bardzo solidne 5/5!
Darek
Darek
5.0
23.11.2019
Długo szukałem odpowiedniej firmy, której mógłbym z zaufaniem zlecić budowę domu. Z pomocą przyszedł mi brat, który powiedział, że 3D Budownictwo to już sprawdzona marka. Miał rację, naprawdę mi się to opłaciło.
Piotr
Piotr
5.0
30.09.2019
Godna polecenia firma budowlana. Pracowali dla mnie już trzy razy i to przy różnych zleceniach. Ani razu mnie nie zawiedli.
Bogusz
Bogusz
5.0
07.07.2019
Proponują uczciwe i korzystne stawki za wszystkie swoje usługi. Można się potargować, ale najważniejsze, że jakość ich pracy to bardzo wysoki poziom.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
20.05.2019
Bardzo solidna firma. Zleciłem im postawienie dwóch domów jednorodzinnych w tym samym czasie i byłem pod dużym wrażeniem już podczas pierwszej wizyty na placu budowy. Polecam!