Materiał Partnera

Zwiedzanie czy wypoczynek? Wybierz wczasy dla siebie!

Zwiedzanie czy wypoczynek? Wybierz wczasy dla siebie!

Beztroskie wakacje za granicą to relaks, który odpowiada większości z nas. Oferty biur podróży pełne są propozycji wyjazdu do ciepłych krajów z rozległymi, piaszczystymi plażami. Niektórzy wolą jednak aktywny wypoczynek i poszerzanie horyzontów podczas poznawania nowych miejsc. Która z tych propozycji najlepiej pasuje do Ciebie? Poznaj dostępne opcje i zdecyduj!

Stuprocentowy relaks z dala od zgiełku

Spokój, ciepło i brak codziennych obowiązków - większość osób właśnie tak wyobraża sobie udany urlop. Jeśli należysz do tej grupy, to wczasy pobytowe na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Decydując się na takie wakacje za granicą, inwestujesz w relaks dla duszy i ciała. Komfortowe zakwaterowanie, wybrana opcja wyżywienia i - w większości przypadków - niedaleka odległość plaży sprawiają, że możesz zapomnieć o wszelkich troskach. Jeśli znudzi Ci się zażywanie wodnych i słonecznych kąpieli, to czekają na Ciebie atrakcje dostępne w konkretnym kurorcie turystycznym. Korzystając z usług profesjonalnego biura podróży, masz pewność, że miejscowość, którą odwiedzasz, ma wiele do zaoferowania! Bary, dyskoteki, czy możliwość uprawiania sportów wodnych to tylko niektóre z nich.

Zwiedzanie dla wczasowiczów głodnych przygód

Jeśli jednak tkwi w Tobie niespokojny duch i trudno Ci usiedzieć w miejscu, to leżenie na plaży nie sprawi Ci przyjemności. Dla bardziej wymagających urlopowiczów dobrym rozwiązaniem są wycieczki objazdowe. Wiele biur oferuje fascynujące trasy zarówno w Polsce, jak i w większości państw Europy. Zazwyczaj obejmują one największe i najpopularniejsze miasta danego kraju. Długość wycieczek jest zależna od liczby miejsc przewidzianych do zwiedzenia i najczęściej waha się od 2 do 7 dni. Taką możliwość udostępnia m. in. Biuro Podróży Beata Olipra, w którym ciekawą propozycją są też krótkie wycieczki do określonych miast. Przewidują zwiedzanie najważniejszych zabytków i atrakcji turystycznych w danej miejscowości. Stanowią doskonała lekcję dla miłośników geografii, historii i architektury.

Wakacje optymalne, czyli 2 w 1

Jeśli masz duszę podróżnika, ale nie chcesz rezygnować z zasłużonego odpoczynku, to także znajdziesz coś dla siebie! Znając wygórowane oczekiwania klientów, biura podróży oferują wakacje, w których jest miejsce na zwiedzanie i wypoczynek. Dla optymalnego zorganizowania czasu, zwiedzanie jest z reguły zaplanowane na samym początku i rozpoczyna się już po pierwszym śniadaniu w nowym miejscu. Często poznaje się miejsce docelowe i miejscowości z nim sąsiadujące. Po zobaczeniu głównych zabytków i atrakcji wczasowicze mają do dyspozycji kilka dni na odpoczynek. Zakwaterowanie jest wybierane w punktach możliwie najbardziej zbliżonych do plaży, więc możesz w stu procentach poświęcić się opalaniu. Czas błogiego relaksu jest zwykle zaplanowany na 2-3 dni w czasie 7-8-dniowej wycieczki.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz