Materiał Partnera

Zorganizuj z nami event!

Zorganizuj z nami event!

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć moment na odpoczynek i odpowiedni sposób, który pozwoli nam w pełni zrelaksować się po trudnym dniu. Gdy chcemy zregenerować siły i poprawić sobie humor najczęściej wybieramy wydarzenia muzyczne, koncerty i występy kabaretowe, które dzięki oprawie muzycznej i oświetleniowej zapadają nam w pamięć, tworząc niesamowity klimat. Na szczęście dzisiaj można samemu zamówić organizację podobnej imprezy z okazji urodzin, studniówki, balu okolicznościowego, wesela czy imprezy firmowej!

Soundbit to firma z Zielonej Góry, która zajmuje się nagłośnieniem i oświetleniem imprez, eventów i koncertów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Przez ponad dwadzieścia lat na rynku udało nam się zdobyć doświadczenie i poznać oczekiwania naszych klientów. Oferujemy oświetlenie estradowe, projektowanie instalacji audiowizualnych, zadaszenie sceny oraz wideo projekcje. Zdajemy sobie sprawę, że dźwięk i światło mają ogromny wpływ na zmysły człowieka. Do wszystkich zleceń podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.

Dźwięk i światło

Psychologia mówi dużo na temat tego, jak działa na nas światło i dźwięk. Większość z nas ma kilka ulubionych piosenek, które kojarzą się nam z określonym wydarzeniem w naszym życiu i już pierwsze ich dźwięki przywołują konkretne wspomnienie! Światłem można zbudować atmosferę grozy, relaksu czy spokoju. Dlatego organizując różne przyjęcia czy wydarzenia, warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Nasi pracownicy to osoby doświadczone, które służą doradztwem technicznym na każdym kroku. Pomożemy obsłużyć konferencję lub szkolenie, rozplanujemy nagłośnienie w galerii handlowej lub zamontujemy system audiowizualny w hotelu. Razem z klientem dobierzemy sposób oświetlenia sceny czy pomieszczenia, przetestujemy nagłośnienie, aby wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Osobom organizującym koncerty oferujemy ekrany umożliwiające wyświetlanie sygnału wideo lub komputerowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zajmujemy się również produkcją reklam oraz montażem scen i estrad. Oferujemy wstępny kosztorys, harmonogram prac, kupujemy i instalujemy wybrany z klientem sprzęt, oraz szkolimy w zakresie jego użytkowania. W ramach współpracy gwarantujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Najlepszy sposób na integrację- karaoke!

Dziś firmy i przedsiębiorstwa, którym zależy na właściwej atmosferze w pracy, sięgają po niecodzienne narzędzia do integracji swoich pracowników. Popularne są wyjazdy integracyjne, jak również imprezy o mniejszym rozmachu jak na przykład organizacja firmowego karaoke. To świetna japońska zabawa, która ma wielu fanów! Na ekranie ukazuje się tekst piosenki, słyszymy oryginalny podkład muzyczny, a osoba wyznaczona śpiewa wskazany utwór. Tekst pokazuje się lub podświetla dokładnie wtedy, kiedy należy go śpiewać, co ułatwia wykonanie utworu osobom z mniejszym doświadczeniem scenicznym i muzycznym. To idealny sposób na urozmaicenie imprezy zamkniętej lub dodatek do zabawy w pubie czy klubie. Dodatkowo oferujemy usługi konferansjerów oraz DJ-ów, którzy profesjonalnie poprowadzą każde wydarzenie!

Opracowanie:
Zielona Góra, Konicza 22 lok. 9
tel. 607 078 610
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz