Materiał Partnera

Zorganizuj pracę swojego biura – zakup kserokopiarek wysokonakładowych

Zorganizuj pracę swojego biura – zakup kserokopiarek wysokonakładowych

Firmy, których częścią pracy jest przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów, swoją wydajność oceniają na podstawie efektywności swoich biur. To od ich działań zależy prawidłowy obieg dokumentacji handlowej czy prawnej, która nie mogłaby być tworzona bez wykorzystania nowoczesnych kserokopiarek wysokonakładowych monochromatycznych lub kolorowych – ich kupno powinno być dokładnie przemyślane.

Zakup odpowiedniego sprzętu

Przy zakupie odpowiedniego sprzętu należy przede wszystkim określić natężenie pracy naszego biura. Pod tym kątem należy bowiem wybierać kserokopiarki średnionakładowe, czy też wysokonakładowe. Pomogą Ci w tym przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją sprzętów biurowych. Jednym nich jest firma Cebryk, która oferuje sprzedaż drukarek, kserokopiarek, urządzeń poligraficznych, czy sprzętów introligatorskich. Oferta tego podmiotu przewiduje również pełne doradztwo techniczne dotyczące również serwisowania, czy też wdrażania w technologiach biurowych nowoczesnego oprogramowania. Renomę zaś firma ta potwierdza swoim partnerstwem z producentem sprzętów biurowych Develop.

Dane techniczne kserokopiarek wysokonakładowych

Przy zakupie kserokopiarek wysokonakładowych bardzo ważne jest określenie ich parametrów technicznych. Najlepszymi na rynku urządzeniami są te posiadające między innymi dysk twardy 250 GB, kasety na ponad 1000 arkuszy A4, czy też budowę konsolową. Takie urządzenia – np. marki DEVELOP – pozwalają na wydruk w formacie A4 ponad 65 stron na minutę, a w formacie A3 około 33 stron. Warto zwrócić również uwagę na wydajność podzespołów eksploatacyjnych, a także na tonery. Najlepsze z nich zapewnią olbrzymi nakład pracy, który pozwoli na blisko 40 tysięcy wydruków. Takie urządzenia bardzo ważne są dla przedsiębiorstw opierających swoją pracę na usługach wykonywanych w biurach. Poleca się między innymi je pracowniom architektonicznym, biurom geodezyjnym, korporacjom czy też działom kadrowym, handlowym i marketingowym dużych ośrodków przemysłowych. 

Działania serwisowe

Nie tylko kupno idealnych kserokopiarek do pracy biura jest bardzo ważne. Istotne jest także podejmowanie współpracy z podmiotami oferującymi ich serwisowanie, modernizacje oraz regeneracje. To one dbają o to, aby w danym przedsiębiorstwie nie doszło do tak zwanego zatoru produkcyjnego. Zakładając, że dane biuro drukuje dziennie ponad kilkaset stron papieru, można przyjąć, że w razie długotrwałej awarii, odniesie ono bardzo duże straty czasowe, a co za tym finansowe. Warto pamiętać o tym, że każda najmniejsza usterka urządzenia biurowego może wpłynąć również na procesy handlowe kontrahentów, którzy nie uzyskają różnego rodzaju umów na czas. To dlatego częste przeglądy drukarek oraz stała współpraca z firmą serwisową są tak ważne.

Opracowanie:
Lublin, Filaretów 34 lok. 1
tel. 602 751 106
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz