Artykuł sponsorowany

Zmiana wyglądu samochodu dzięki oklejaniu i nie tylko - Vinylbrothers Autodetaling

Zmiana wyglądu samochodu dzięki oklejaniu i nie tylko - Vinylbrothers Autodetaling

Nadwozie pojazdu pokrywane jest lakierem, który nierzadko nie spełnia oczekiwań właściciela pojazdu. Szczególnie dotyczy to samochodów pochodzących z rynku wtórnego – auta są kupowane ze względu na ich wyposażenie oraz wersję silnikową, często odbiegając wizualnie od oczekiwań nabywcy. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest oklejanie karoserii, które daje możliwość całkowitej zmiany wyglądu pojazdu.

Całość lub elementy

Oklejanie samochodów specjalistyczną folią to zajęcie wymagające przede wszystkim sporych umiejętności oraz ogromnej precyzji. Specjaliści wykorzystują w tym celu niezbędne narzędzia oraz folię wysokiej jakości, co umożliwia stworzenie oklein pozbawionych nieestetycznych pęcherzyków powietrza znajdujących się pod ich powierzchnią. Jest to doskonała metoda na zmianę wyglądu samochodu – oklejeniu można poddać bowiem zarówno poszczególne elementy, jak i całą karoserię pojazdu.

Nadwozie w ten sposób może nabrać zupełnie innego koloru, wyróżni się też fakturą naniesionej folii. Może być ona zarówno matowa, jak i błyszcząca, a dowolność w zakresie kolorystyki oraz wzornictwa sprawia, że oklejanie stało się popularną metodą na personalizację auta. Warto wykonać je w profesjonalnym zakładzie, takim jak Vinylbrothers Autodetaling – specjaliści zajmują się nie tylko oklejaniem samochodów, ale też przyciemnianiem szyb, co również warto przemyśleć, zmieniając kompleksowo wygląd pojazdu. Jakie konkretnie elementy najczęściej poddaje się oklejaniu?

Spersonalizowany samochód

Osoby chcące całkowicie odmienić wygląd nadwozia decydują się na oklejanie całej karoserii specjalną folią. Popularne jest jednak nakładanie materiału na poszczególne elementy. To dobre rozwiązanie np. w kontekście zmiany wyglądu lusterek. Doskonale sprawdzi się folia imitująca wygląd włókien węglowych, czyli tzw. karbonu. Można nią pokryć również maskę samochodu, która będzie elementem kontrastującym z resztą karoserii. Interesującym rozwiązaniem są również folie z poszczególnymi wzorami, np. nierzadko wybieranym przez klientów wojskowym motywem moro w barwach zieleni, brązu i czerni.

Oklejanie samochodów w profesjonalnym zakładzie to również możliwość nałożenia na nadwozie folii matowej. Tak przygotowane auto wygląda niepowtarzalnie i wzbudza zainteresowanie przechodniów, wyróżnia go styl i elegancja przy jednoczesnym zachowaniu sportowego charakteru. Dobrym uzupełnieniem oklejania aut jest przyciemnienie szyb. Można w ten sposób kompleksowo zmodyfikować wygląd auta i uczynić go atrakcyjniejszym, jednak należy pamiętać o wyborze specjalistycznego zakładu zajmującego się tego typu usługami.

Oferta firmy Vinylbrothers Autodetaling

Vinylbrothers Autodetaling to firma z Starogardu Gdańskiego, która specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji i odnawianiu samochodów. Oferta obejmuje szeroki zakres usług, które mają na celu przywrócenie blasku i doskonałego wyglądu pojazdom. Firma jest ekspertem w dziedzinie autodetalingu, co oznacza, że oferuje najwyższą jakość usług. Przyciemnianie szyb, korekta lakieru, oklejanie samochodów folią ochronną - to tylko niektóre ze specjalności Vinylbrothers Autodetaling.

Usługi firmy obejmują również czyszczenie i odświeżanie wnętrza pojazdów, w tym profesjonalne mycie samochodów, czyszczenie wnętrza, usuwanie plam oraz nieprzyjemnych zapachów. Zespół specjalistów dba również o pielęgnację i renowację skórzanej tapicerki oraz plastikowych elementów. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę lakieru, ceramiczne powłoki, polerowanie, woskowanie czy konserwację powierzchni, Vinylbrothers Autodetaling zapewnia kompleksową obsługę, aby Twój samochód wyglądał jak nowy.

Opracowanie:
Starogard Gdański, Prusa 41
tel. 509 961 088
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz