Materiał Partnera

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego – furtka do wymarzonego zawodu

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego – furtka do wymarzonego zawodu

Wybór odpowiedniej szkoły średniej ma ogromny wpływ na przyszłość człowieka. Poszczególne placówki edukacyjne przygotowują uczniów do konkretnych zawodów, nierzadko stanowią dla nich furtkę do podjęcia pracy w wymarzonej branży. Tak działa Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, który może się pochwalić bogatą ofertę edukacyjną. Do jakich profesji przygotowuje swoich uczniów?

Zadbaj o przyszłość

Wybór szkoły średniej to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Warto zdecydować się na placówkę, która posiada szeroką ofertę, spełniającą oczekiwania przyszłego ucznia. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie to wiele kierunków przygotowujących do wykonywania zawodów w takich branżach jak chociażby gastronomia, ogrodnictwo czy rolnictwo. Niezwykle istotna jest tu baza dydaktyczna – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie dysponuje w pełni wyposażonymi, profesjonalnymi pracowniami. Specjalistyczne stoły o zwiększonej powierzchni są wygodnym miejscem do kreślenia projektów z zakresu architektury krajobrazu, a kuchnia z osprzętem ze stali nierdzewnej zapewnia możliwość profesjonalnego przyrządzania wysokiej jakości potraw. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie posiada więc świetne zaplecze edukacyjne, które znacząco wpływa na jakość nauczania. Właściwe przygotowanie teoretyczne musi iść w parze z praktyką, która jest nieodłącznym elementem zajęć w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie. Technik żywienia i usług gastronomicznych, mechanizacji i rolnictwa, architektury krajobrazu, agrobiznesu czy technik ogrodnik to tylko niektóre z kierunków dostępnych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie.

Specjalistyczne kursy

Czasem do pracy w konkretnym zawodzie potrzebne są odpowiednie, potwierdzone dyplomem kwalifikacje. Posiadanie ich w znacznym stopniu ułatwia znalezienie pracy w konkretnej branży. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie oferuje nie tylko naukę w technikum, ale też możliwość odbycia poszczególnych kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Są one ściśle związane z dostępnymi kierunkami, jednak placówka organizuje też dodatkowe kursy zawodowe, np. florystyczne, gastronomiczne czy na operatora wózka widłowego. Dzięki temu można uzyskać niezbędne kwalifikacje do wykonywania poszczególnych zawodów. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie to więc również świetna oferta dla osób dorosłych, które chcą podnieść swoje umiejętności.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz