Materiał Partnera

Zaproszenia i dodatki na każdą okoliczność

Zaproszenia i dodatki na każdą okoliczność

Jeżeli chcesz zadbać o perfekcyjny dobór poszczególnych dodatków oraz elementów uroczystości  wybierz papeterię okolicznościową oferowaną przez Pracownię Artystyczną Maestria. Znajdziesz tam szeroką gamę przeróżnych dodatków na chrzciny, komunię święta, urodziny czy nawet studniówkę.

Papeteria na chrzest święty i komunię

Zaproszenia zarówno na chrzciny, jak i na komunię świętą zazwyczaj są białe. Ale śmiało można zamówić je także w innych kolorach. Oczywiście nie będą to krzykliwe barwy ani mocne wzory. Mile widziane będą wszelkie beże, pastele, błękity i róże. W przypadku chrzcin można na zaproszeniach zaakcentować płeć dziecka poprzez kolor, ale niekoniecznie. Akcent kolorystyczny można zaznaczyć aksamitną wstążką, którą zaproszenie będzie przewiązane bądź też kolorowym nadrukiem z wizerunkiem malutkiego dziecka (na chrzest) lub hostii (na komunię). Jeśli organizujecie przyjęcie, dobrze by było zaopatrzyć się w winietki z imionami gości z motywem nawiązującym do okoliczności i podziękowania w postaci np. drewnianego magnesu z wypalonym piękną czcionką tekstem podziękowań. Winietki dodatkowo będą bardzo ładną dekoracją stołu, a niewielkie upominki w ramach podziękowań za obecność w tak ważnym dniu goście na pewno docenią.

Papeteria urodzinowa

Tu można pokusić się o ekstrawagancję. Urodziny to impreza, na której można poszaleć. Papeteria może nawiązywać do tematu urodzin, zainteresowań jubilata, ulubionego koloru, muzyki jakiej słucha, ulubionego bohatera z bajki czy komiksu, jeżeli wyprawiamy urodziny dla dziecka. Zaproszenia mogą mieć dowolny kształt. Zazwyczaj spotykamy standardowo prostokątne lub kwadratowe, pojedyncze i składane. Warto zapytać w pracowni czy istnieje możliwość wykonania zaproszeń w innym, niestandardowym kształcie. Będzie to interesująca zapowiedź uroczystości. Starsze osoby zazwyczaj preferują stonowaną kolorystykę i spokojne dekoracje. Jeśli są to urodziny seniora, wybierzmy zaproszenia, winietki i podziękowania w stylu, który jest bliski jubilatowi. Dla dzieci i młodzieży, poza zaproszeniami, wybierzmy papeterię, która będzie fajnym dopełnieniem wystroju Sali. Będzie posiadały jakiś ciekawy akcent w postaci brokatu, cekinów lub super bohaterów nalepionych na winietki i na podziękowania dla gości. Dla nieco starszych osób motywem na papeterii może być dosłownie wszystko. To zależy od wyobraźni i wymagań jubilata.

Zaproszenia na studniówkę

Studniówka to pierwszy bardzo ważny bal. Jest zapowiedzią zbliżającego się egzaminu dojrzałości. To elegancka impreza, więc zaproszenia także powinny być eleganckie. Królują tu złoto, srebro, granat, wszelkie odcienie czerwieni, zieleni i fioletu. Prostokątne bądź kwadratowe, przewiązane tiulową lub aksamitną tasiemką będą prezentowały się niezwykle wytwornie i stylowo.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz