Materiał Partnera

Zaprojektuj swoje opakowania drewniane razem z firmą Dalpak!

Zaprojektuj swoje opakowania drewniane razem z firmą Dalpak!

Opakowania drewniane, do których zalicza się także palety, są dzisiaj obok różnego rodzaju zamknięć z tworzyw sztucznych, najbardziej pożądane. Jest to związane z ich wysoką wytrzymałością, możliwością użytkowania wielokrotnego, czy też z tym, iż świetnie poddają się one proekologicznym procesom recyklingowym. Wiele z tego typu produktów, jest zaś produkowana na specjalne zamówienie klientów biznesowych, w takich pracowniach, jak Dalpak!

Zaprojektuj i wykonaj swoje opakowanie drewniane

Na rynku w znacznej większość przeważa sprzedaż gotowych opakowań drewnianych. Wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, a także transportowo-spedycyjnych, wymaga jednak posiadania wyrobów, które będą wyróżniały się danymi technicznymi, kształtami oraz rozmiarami, które one same wyznaczą. To dlatego coraz bardziej pożądane są usługi takich firm jak Dalpak. To właśnie takie podmioty, zajmują się wykonaniem na podstawie projektów klientów, takich produktów, jak palety, skrzynie, podesty, kantówki, czy też opakowania tekturowe. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze pracownie – za taką uznaje się Dalpak – opierają swoje działania o kilka ważnych wyznaczników. Przede wszystkim zależy im na precyzji wykonawstwa danego produktu, na jego jakości przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, a także na wcześniejszym przygotowaniu prototypu, który pozwoli po akceptacji klienta, na wdrożenie złożonego procesu produkcji masowej.

Własny transport

Firma Dalpak bardzo dba o komfort swoich klientów. To dlatego swoje projekty mogą przekazywać drogą elektroniczną, a po ich wykonaniu produkty, przekazywane są transportami należącymi do przedsiębiorstwa. To pozwala na błyskawiczną obsługę partnerów biznesowych doraźnych, czy też stałych. Nic dziwnego, że dzisiaj z przedsiębiorstwem Dalpak, współpracuje coraz więcej ośrodków przemysłowych, nie tylko z województwa łódzkiego, ale także z całej Polski. Takich wyspecjalizowanych firm, które stawiają również na wdrażanie wysokich standardów obsługi klientów, jest w branży bardzo niewiele.

Polityka proekologiczna

Innowacyjność i nowoczesność firmy Dalpak, potwierdza jej polityka proekologiczna. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się bowiem również w profesjonalnym recyklingu materiałów drewnianych, odbierając surowce z różnych skupów, przetwarzając je i wykorzystując we własnych procesach produkcyjnych. Nie tylko chroni do zużycie zasobów naturalnych, ale także jest to korzystne finansowo – z takich rozwiązań od lat korzystają przedsiębiorstwa opakowaniowe z Niemiec, Francji, czy Wielkiej Brytanii. Dalpak swoimi standardami nie ustępuje, nawet europejskim liderom rynkowym!

Opracowanie:
Dalików, Łódzka 10
tel. 575 988 155
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz