Artykuł sponsorowany

Zaprojektuj blat kuchenny z firmą KAMBET-GRANIT

Zaprojektuj blat kuchenny z firmą KAMBET-GRANIT

Meble kuchenne na wymiar to sposób na uzyskanie przepięknych i funkcjonalnych zestawów, które nie tylko będą solidne, ale też atrakcyjne cenowo. Prócz wyglądu szafek oraz ich frontów, szczególną uwagę przy projektowaniu wyposażenia kuchennego warto zwrócić na blaty. Najlepiej wybierać lite drewno lub też hartowane szkło. Dużym zainteresowaniem cieszą się również blaty kuchenne z kamienia. Jaki surowiec naturalny wybrać? Poznaj wskazówki pracowni kamieniarskiej KAMBET-GRANIT z miejscowości Olszanka.

Jaką płytę kamienną wybrać na blat kuchenny?

Kamieniarze z firmy KAMBET-GRANIT od lat przygotowują wyjątkowe blaty kuchenne dla swoich klientów: osób indywidualnych oraz dla producentów mebli. Proponują oni zarówno designerskie konstrukcje w stylu awangardowym i nowoczesnym, jak i stonowane wyroby utrzymane w stylistyce klasycznej, industrialnej czy skandynawskiej. Blaty kamienne pasują również do mebli kuchennych rustykalnych oraz wiejskich. Jaki zaś kamień warto wybrać, by nie tylko cieszyć się ich pięknem, ale także funkcjonalnością i trwałością?

Zakład kamieniarski KAMBET-GRANIT szczególnie poleca wybierać na blaty kuchenne różne odmiany granitu. Surowiec ten jest bardziej wytrzymały nawet od marmuru, gwarantując wysoką odporność na wodę, wilgoć, olej, różnego rodzaju zabrudzenia, zarysowanie od noży, a także na wahania temperatury. Granit może być przy tym dowolnie obrobiony. Na rynku dostępne są płyty matowe, a także polerowane na wysoki połysk. Granit przybiera również różne barwy, od szarości począwszy, na ciepłych kolorach kończąc. KAMBET-GRANIT zawsze oferuje wysokiej klasy surowiec według estetycznych gustów klienta. Może on zatem wybrać blat granitowy pełny naturalnych wzorów, jak i powierzchnię w jednej barwie.

Pracownia na zlecenie może też przygotować piękne blaty z antracytowego trawertynu zachwycającego swoją surowością, a także z ciepłych piaskowców, które są tanie i przypominają wyglądem marmur.

Sprawdź też: Jaki blat kuchenny wybrać?

Jak wygląda projektowanie blatu kuchennego?

Każdy klient współpracujący z firmą KAMBET-GRANIT liczyć może na błyskawiczną realizację zamówienia, a także na możliwość uczestnictwa w procesie projektowym. W pierwszej kolejności specjaliści pracowni KAMBET-GRANIT zapoznają się z oczekiwaniami i możliwościami zamawiającego. Następnie przystępują do analizy projektów mebli lub gotowych szaf, a także do pomiarów – w niektórych przypadkach ważna jest bowiem wizja lokalna w domu.

Kolejne etapy prac to zaś tworzenie koncepcji blatu, a także jego projektu. Pracownicy KAMBET-GRANIT uwzględniają w nim każdy szczegół tak, by płyta kamienna idealnie wkomponowała się w otoczenie i były funkcjonalna. Dużą uwagę KAMBET-GRANIT poświęca zawsze wykończeniu, w tym zlewozmywakom i bateriom. Klienci liczyć mogą na sprzedaż wraz z blatem produktów marki SCHOCK. Idealnie pasują one do granitów, które pracownia z Olszanki wykorzystuje przy produkcji. Po zaprojektowaniu blatu kuchennego z kamienia następuje ostatni etap – cięcie, polerowanie, dostawa i montaż. KAMBET-GRANIT oferuje zatem kompleksowe usługi.

Każdy klient może liczyć także na długi okres gwarancyjny. Przy większych zamówieniach KAMBET-GRANIT przyznaje też opłacalne rabaty. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz