Materiał Partnera

Zalety wynajęcia autokaru na wesele

Zalety wynajęcia autokaru na wesele

Organizacja wesela jest skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym, w którym należy zadbać o każdy szczegół, od przystrojenia sali weselnej oraz stołów, przez wybór muzyki i zaplanowanie wspólnych zabaw, po wybór transportu, którym przewieziemy gości. Możliwości jest wiele: taksówki, prywatny transport, komunikacja miejska. Najlepszym rozwiązanie będzie jednak wynajem autokaru.

Spóźniający się na wesele goście, którzy utknęli w korku lub mieli trudności z dotarciem do sali weselnej, to problem, który łatwo rozwiązać, wynajmując dla naszych bliskich autokar. Ten środek transportu sprawnie przewiezie zaproszonych gości z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego prosto pod weselną salę, a my nie będziemy musieli martwić się, czy wszyscy dotrą na czas. Jakie są pozostałe zalety takiego rozwiązania?

Wygoda

Dużo łatwiej będzie nam zorganizować transport weselników jednym autorem, niż zamawiać dla nich taksówki. Omawiane rozwiązanie jest nie tylko dużo bardziej korzystne finansowo, lecz również wygodniejsze, zarówno dla nas, jak i samych gości. Nie będą musieli oni martwić się, czy zdążą na czas lub szczegółowo obmyślać trasy przejazdu. Ponadto, wynajęcie busa lub autokaru, w przypadku dużej ilości gości, rozwiązuje problem przewożenia prezentów oraz bagaży weselników, przyjeżdżających z daleka. Przestronne luki bagażowe pomieszczą zarówno finezyjnie zapakowane podarunki, jak i walizki. Wynajem wysokiej klasy autokarów oraz busów, z klimatyzacją, wygodnymi, regulowanymi siedzeniami oferuje firma handlowo-usługowa GREG z której usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. 

Integracja

Wesele to impreza, na której bardzo często spotykają się nasi przyjaciele i znajomi z różnych grup: zapraszamy tych najbliższych, których znamy jeszcze z dzieciństwa, lecz również koleżanki i kolegów z pracy, bliskich znajomych z różnego rodzaju kursów lub innych kręgów towarzyskich. Niejednokrotnie zdarza się, że przy jednym stole zasiadają bliżsi oraz dalsi członkowie rodziny, którzy nie widzieli się przez długie lata. Wynajęcie autokaru na wesele sprawi, że będą mieli oni możliwość poznania się wcześniej lub odświeżenia relacji. Dzięki temu osoby z różnych kręgów, w których się obracamy, zintegrują się w już w trakcie podróży na zabawę i przełamią pierwsze lody, co gwarantuje dobrą oraz luźną atmosferę na weselnej sali.

Z kierowcą czy bez

Wybierając autokar, mający przewieźć gości, zdecydujmy się na usługę wynajęcia busa razem z kierowcą. Schludnie oraz elegancko ubrany, sprawi, że goście poczują się w tym dniu wyjątkowo potraktowani i uhonorowani, a my będziemy mogli skupić się wyłącznie na zapewnieniu im dobrej zabawy oraz zadbaniu o ich samopoczucie, zamiast martwić się organizacją przejazdu. 

Opracowanie:
Szaflary, Suskiego 39b
tel. 609 761 642
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz