Materiał Partnera

Zalety transportu samochodowego

Zalety transportu samochodowego
Zdarza się, że pilnie musimy dostarczyć paczkę we wskazane miejsce. Nierzadko jest to towar delikatny, czyli taki, który łatwo może ulec uszkodzeniu. Jaki transport w tym przypadku najlepiej wybrać?

Jaki rodzaj transportu wybrać?

Obecnie w bardzo szybki i prosty sposób można przesłać praktycznie każdy towar – artykuły spożywcze, książki, zabawki, porcelanę, telewizory LCD, a nawet zwierzęta. Aby cały proces odbył się bezpiecznie, ważny jest jednak wybór transportu. W przypadku krajowej przesyłki zdecydować się na kuriera, a zagraniczną nadać samolotem? Alternatywą dla obu opcji jest transport samochodowy, który posiada kilka wartościowych zalet. 

Zalety transportu samochodowego

Istnieje wiele firm, które w swojej flocie posiadają samochody ciężarowe przystosowane do świadczenia usług transportowych i spedycyjnych. Jedną z nich jest Kigar z Goleniowa pod Szczecinem, która zapewnia swoim klientom:

  • Dokładność usług – realizowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości specyfiki rynku
  •  Krótki czas realizacji – dynamiczny rozwój firmy pozwolił na szybki transport towarów na terenie Polski i Europy
  •  Ubezpieczenie towarów – dbałość o jak najstaranniejsze zabezpieczenie powierzonego materiału
  • Bezpieczny dowóz – pojazdy posiadają ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika
  • Gwarancję niskich cen – przystępna cena w porównaniu do konkurencji

Oprócz wyżej wymienionych cech, usługi firmy Kigar cechuje solidność, elastyczność oraz najwyższa jakość obsługi. Wszystko to jest możliwe dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz nowoczesnej flocie pojazdów, która jest przystosowana do przewozu każdego rodzaju ładunków. Bez problemu można zlecić transport drobnicy, towarów delikatnych czy nawet materiałów niebezpiecznych – dzięki umowie ADR.

Podsumowując, jeśli ktoś szuka sposobu na doręczenie wartościowej przesyłki, najlepszym rozwiązaniem jest transport samochodowy, posiadający wiele zalet, których brakuje szczególnie firmom kurierskim.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz