Materiał Partnera

Zalety tablic informacyjno-dekoracyjnych

Zalety tablic informacyjno-dekoracyjnych

Jeszcze nie tak dawno temu prawdziwym hitem na rynku były tablice korkowe. Klienci kupowali je do domu, do biura – wszędzie tam, gdzie istniała konieczność zanotowania rzeczy, o których nie chcieli zapomnieć. Dziś jednak tablice korkowe są już niemodne, ponieważ mają negatywny wpływ na estetykę pomieszczeń. Ich naturalnym następcą stały się tablice informacyjno-dekoracyjne.

Dlaczego tablice informacyjne są tak chętnie kupowane?

Tablice informacyjne, podobnie jak dawniej tablice korkowe, są popularne ze względu na ich wysoką funkcjonalność. Ile razy bowiem zdarzyło nam się zapomnieć o jakimś ważnym spotkaniu, wykonaniu istotnej czynności czy o kupieniu w sklepie wszystkich potrzebnych nam do wykonywania obiadu produktów spożywczych? Dzięki posiadaniu tablicy, na której możemy codziennie umieszczać różnego rodzaju „przypominajki” możemy w poważny sposób ograniczyć takie ryzyko.

Tablice informacyjne mają podobne zastosowanie także w biurach. Dzięki nim nie będziemy musieli już więcej wpisywać wszystkich notatek do kalendarza, tylko możemy je umieścić na powieszonej na ścianie tablicy informacyjnej. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość umieszczania na tablicy także instrukcji dla innych członków naszego zespołu.

Możliwości dekoracyjne

Obecnie stosowane tablice różnią się od swoich wykonanych z korka poprzedniczek przede wszystkim wyglądem. Tablice korkowe niestety nigdy nie były elementem dekoracji i kupowano je tylko i wyłącznie ze względu na jej funkcjonalność. Współczesne tablice, między innymi te oferowane przez sklep internetowy E-Notatka, oprócz funkcjonalności stanowią także uroczy element dekoracyjny. Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi klient może w dowolny sposób dobrać wygląd tablicy, w taki sposób, aby idealnie pasowała do innych elementów aranżacji pomieszczenia. Należy jedynie wybrać  jeden z licznych wzorów tkanin, kolor oraz mocowanie tasiemki jak i styl gwoździa tapicerskiego który będzie trzymał tasiemkę w odpowiednim miejscu. Kreator umożliwia również dobranie jednego z 4 rozmiarów tablicy. Tak dobrana tablica informacyjno-dekoracyjna z pewnością doskonale się sprawdzi w każdym domu i biurze.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz