Materiał Partnera

Zalety manicure hybrydowego – dlaczego warto go wykonywać?

Zalety manicure hybrydowego – dlaczego warto go wykonywać?

Manicure hybrydowy jest zabiegiem kosmetycznym, który umożliwia połączenie dwóch aspektów, które są niezwykle ważne dla każdej kobiety – pięknego wyglądu i wygody. Ważne jest jednak, aby wykonywać go w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Postaramy się przybliżyć najważniejsze zalety wykonywania manicure hybrydowego. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na tę metodę stylizacji paznokci.

Piękno i wygoda – połączenie idealne

Profesjonalna stylizacja paznokci pozwala długo cieszyć się efektem pięknych, zadbanych dłoni. Każda kobieta wie, jak krótkotrwałe są efekty manicure wykonywanego w warunkach domowych. Tradycyjny lakier dobrze wygląda na paznokciach przez maksymalnie 4-5 dni, później pojawiają się odpryski, a kolor traci intensywność i zabieg trzeba powtórzyć. Manicure hybrydowy zapewni długotrwały efekt zadbanej płytki paznokciowej, utrzymujący się nawet do 4-5 tygodni. Pamiętajmy jednak, że aby uzyskać naprawdę zadowalające efekty, powinniśmy wykonywać manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym, takim jak np. Ams Nails & Beauty Studio na warszawskiej Woli

Manicure tradycyjny a hybrydowy – podstawowe różnice

Jak już wspomnieliśmy, podstawowa różnica między manicure tradycyjnym a hybrydowym polega przede wszystkim na trwałości efektów. To jednak nie wszystko. Znaczące różnice są również w sposobie wykonywania zabiegu. Zarówno manicure tradycyjny, jak i hybrydowy rozpoczyna się od przygotowania płytki paznokcia, odsunięcia skórek i nadania kształtu paznokciom. Później należy zmatowić i odtłuścić paznokcie. W przypadku manicure tradycyjnego, możemy już nałożyć lakier. Jeśli zaś zdecydujemy się na manicure hybrydowy, manicurzystka nałoży na płytkę kolejne warstwy produktów: bazę, hard, lakier hybrydowy i top. Wykonanie manicure hybrydowego zajmuje zazwyczaj około jednej godziny, a efektami możemy cieszyć się kilka tygodni.

Zalety manicure hybrydowego

Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość, którą osiąga się dzięki wykorzystaniu specjalnego lakieru, łączącego w sobie cechy zwykłego lakieru z cechami utwardzacza. To sprawia, że paznokcie przez kilka tygodni zachwycają efektem błyszczącej płytki, cały czas zachowując głębię koloru. Trwałość i twardość lakieru umożliwia także zapuszczenie długich i mocnych paznokci, a to kolejny plus przemawiający za wykonywaniem manicure hybrydowego. Następną zaletą jest bardzo duży wybór kolorów lakierów, co pozwala nam na nieograniczone możliwości stylizacyjne. Co ważne, lakier hybrydowy skutecznie chroni płytkę paznokcia przed uszkodzeniami. Jak widać, wykonywanie manicure hybrydowego ma bardzo dużo wiele zalet i zapewnia niezwykle efektowne rezultaty.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz