Materiał Partnera

Zalety korzystania z toreb papierowych

Zalety korzystania z toreb papierowych

Ze względu na wzrost świadomości na temat ochrony środowiska naturalnego oraz intensywnego wzrostu zainteresowania działaniami proekologicznymi coraz więcej osób rezygnuje z korzystania z foliowych toreb, zastępując je papierowymi. Papierowe torby sprzyjają ochronie środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu. Są wykonane z materiału, który bardzo szybko się rozkłada i nie wytwarza żadnych szkodliwych substancji.

Papierowe torby są przyjazne środowisku

Za największą zaletę toreb papierowych uznaje się fakt, że są one ekologiczne. W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko naturalne jest bardzo ważne. Zamiana foliowych reklamówek na papierowe torby nie stanowi dużego wyrzeczenia, a pozytywnie wpływa na nasze otoczenie. Torby papierowe w żaden sposób nie zagrażają środowisku, ich pełny rozkład trwa zaledwie 2 miesiące, przy czym nie wydzielają one żadnych szkodliwych substancji.

Torby papierowe jako gadżet reklamowy budują pozytywny wizerunek firmy

Firmy, które zdecydowały się na wyprodukowanie papierowych toreb reklamowych dają swoim klientom sygnał, że popierają działania proekologiczne i zależy im na dbaniu o środowisko. Jest to bardzo dobrze odbierane przez potencjalnych klientów, w których oczach taka firma buduje pozytywny wizerunek. Umieszczone na torbie logo będzie świetną formą reklamy, a możliwość wielokrotnego użycia torby sprawi, że stanie się ona naszą oryginalną wizytówką. Trzeba wspomnieć, że papier daje niemal nieograniczone możliwości personalizacji i znakowania, dzięki czemu nadruk reklamowy może być nietuzinkowy.

Wysokiej jakości papierowe torby reklamowe można zamówić w agencji reklamowej KABA w Poraju. Firma świadczy szeroko pojęte usługi poligraficzne. Agencja reklamowa KABA zatrudnia osoby niepełnosprawne, dlatego udziela ulgi we wpłatach na PFRON na poziomie 40-45% wartości faktury netto, co pozwala znacznie obniżyć koszty zamówienia.

Efektowny design i wytrzymałość

Papierowe torby wizualnie prezentują się o wiele lepiej niż zwykłe reklamówki. Są bardziej eleganckie, a także wytrzymałe. To sprawia, że mają dość szerokie zastosowanie. Mają na tyle estetyczny wygląd, że wiele osób decyduje się nawet na pakowanie prezentów w papierowe torby. Świetnie sprawdzają się także podczas zakupów. Dzięki temu, że są wykonane z ekologicznego materiału, możemy bez obaw dopuścić je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Wbrew powszechnej opinii, torby papierowe są bardzo wytrzymałe. Wszystko za sprawą papieru o wysokiej gramaturze. Torby papierowe nadają się do wielokrotnego użytku i znoszą nawet duże obciążenie.

Opracowanie:
Poraj, Armii Krajowej 43
tel. 34 314 53 27
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz