Materiał Partnera

Zakup hurtowy chemii gospodarczej

Zakup hurtowy chemii gospodarczej

Chemia gospodarcza, czyli wszystkie produkty higieniczne, sanitarne i czyszczące wymagane w domu, firmie, hotelu czy szpitalu, powinna być najlepszej jakości. Nie warto wybierać bardzo tanich zamienników bądź zaopatrywać się w sklepach sieciowych oraz wielobranżowych hurtowniach. Najlepsze produkty do mniejszych sklepów dystrybuujących i innych podmiotów instytucjonalnych należy zamawiać hurtowo w profesjonalnych punktach sprzedaży chemii gospodarczej.

Najlepsi dystrybutorzy – zamówienia hurtowe

W przypadku klientów instytucjonalnych, takich jak hotele, szpitale, firmy sprzątające, sklepy osiedlowe czy też biura dużych korporacji, rekomendowane jest składanie zamówień na produkty chemii gospodarczej u dystrybutorów, którzy specjalizują się właśnie w tego typu asortymencie. To oni pomogą dobrać Wam liczbę wymaganych produktów, a także typ, uwzględniając takie czynniki jak profil firmy, wymagania klienta czy też tak ważne detale, jak zapach danego środka czyszczącego. Warto omijać wielobranżowe hurtownie, których profil wskazuje na niewielką wiedzę z zakresu chemii gospodarczej – co oznacza mniejsze zaangażowanie w profesjonalną obsługę klienta – a także sieciowe sklepy. W takich miejscach nie znajdziesz profesjonalnych produktów od najlepszych producentów, takich jak Vileda, Leifheit, Arix czy Soehnle. Warto zatem podjąć stałą współpracę z dystrybutorem chemii gospodarczej takim jak Lumarko Piotr Pałasz, u którego bez problemu można uzyskać wszystkie wymagane środki. Warto wiedzieć, że stała współpraca z takimi podmiotami skutkuje o wiele niższymi cenami, a także konsultacjami dotyczącymi najnowocześniejszych przyrządów i produktów – szczególnie ważne jest to dla branży usług sprzątających. 

Odpowiednia branża, odpowiednie zakupy

Dystrybutorzy chemii gospodarczej są w stanie zaopatrzyć Twój sklep, firmę sprzątającą, działy sprzątające w korporacjach czy też hotele i szpitale w całą gamę różnego rodzaju artykułów i akcesoriów. Wśród nich znajdziemy mopy i systemy do sprzątania, artykuły kuchenne (miotły, szczotki, szczoteczki, odkurzacze, ścierki), artykuły łazienkowe (chemię czyszczącą, zmiękczacze, pojemniki na pranie, deski do prasowania), a także asortyment do pielęgnacji samochodów, odzieży, obuwia czy ogrodu. W takich miejscach hurtowe zamówienia składają zatem również warsztaty samochodowe, przedsiębiorstwa ogrodnicze czy sklepy z ubraniami. W przypadku większych zamówień warto dokładnie określić ilość wymaganych produktów z zakresu chemii gospodarczej i uzgodnić z dostawcą stałe i terminowe zaopatrzenie. Najlepsze punkty sprzedaży oferują zakupy internetowe, dzięki którym można monitorować realizację zamówienia, a także przypomnieć sobie, jakie artykuły zamówiliśmy poprzednio.

Opracowanie:
Wejherowo, Gdańska 13E
tel. 608 691 988
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz