Materiał Partnera

Zakres działalności drukarni wielkoformatowej

Zakres działalności drukarni wielkoformatowej

Usługi drukarskie są obecnie na tyle rozpowszechnione, że skorzystanie z nich nie stanowi najmniejszego problemu. Co jednak taka drukarnia jest na w stanie zaoferować? Czy jej usługi skierowane są wyłącznie do firm i dotyczą jedynie różnych form reklamy? Co dokładnie możemy jej zlecić? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania w oparciu o ofertę CMYK DRUK.

Materiały reklamowe

Rzeczywiście, dużą część działalności drukarni zajmuje praca agencji reklamowej. Takie usługi świadczy CMYK DRUK. W jej ramach zakład oferuje swoim klientom drukowanie ulotek reklamowych, plakatów i gadżetów reklamowych. Te ostatnie to zazwyczaj torby, koszulki, ale też parasole i pendrive’y.

Nie jest jednak prawdą, że korzystają z niej wyłącznie firmy i przedsiębiorstwa. Plakaty mogą być przecież drukowane na użytek różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez szkołę – w każdej sytuacji, gdzie zależy nam na profesjonalnej prezentacji naszego działania.

Ta część oferty drukarni wiąże się również z drukarnią wielkoformatową. W niej powstają materiały takie jak banery reklamowe, tablice, czy reklamy na samochód. W zakresie tych ostatnich CMYK DRUK oferuje również oklejanie samochodów – zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Z działalnością reklamową związane są też usługi projektowania graficznego. Dotyczyć one mogą projektu graficznego logo lub systemu identyfikacji wizualnej albo grafiki reklamowej przeznaczonej do druku lub umieszczenia w Internecie. Projekt wykonany przez profesjonalistów z dziedziny grafiki z pewnością będzie dobrze wykonany i estetyczny.

Na użytek prywatny

Drukować możemy również materiały, które nie zostaną nigdy wystawione na widok publiczny, a jedynie przez określoną liczbę osób. Mowa tu materiałach typu zaproszenia okolicznościowe, ale też albumach, które mają być prezentem dla kogoś.

Nie ogranicza nas też drukowanie na papierze. Drukarnie mają w swoje ofercie umieszczenie własnego nadruku czy zdjęcia na kubkach i koszulkach – te też posłużą za niepowtarzalną pamiątkę.

Inne usługi

Do listu usług prowadzonych w zakładach poligraficznych zaliczyć można też pieczątki. Ich wykonanie nie zajmuje wiele czasu, a są przydatne w wielu miejscach – nie tylko w urzędach czy gabinetach lekarskich, ale również przez przedsiębiorców i osoby prywatne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, drukarnie poszerzają zakres swoich usług. Znajduje się wśród nich także grawerowanie, które może być przydatne podczas przygotowywania niepowtarzalnego prezentu.

Opracowanie:
Opole Lubelskie, Fabryczna 16
tel. 690 490 240
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz