Materiał Partnera

Zakład Mechaniki Pojazdowej Borkowscy – profesjonalne usługi wulkanizacyjne

Zakład Mechaniki Pojazdowej Borkowscy – profesjonalne usługi wulkanizacyjne

Wymiana ogumienia w samochodzie bezpośrednio wpływa nie tylko na komfort, ale także na jakość jazdy. Obowiązkiem każdego kierowcy jest regularne monitorowanie stanu opony i jej bieżnika, a także ich wymiana na wersję zimową bądź letnią. Jeżeli zależy nam, by wymiana opon została przeprowadzona szybko i solidnie, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy Zakładu Mechaniki Pojazdowej Borkowscy. Co oferuje ten warsztat? Sprawdź!

Wymiana ogumienia samochodowego

Opony samochodowe są niezwykle ważnym elementem każdego pojazdu, ponieważ to one bezpośrednio dotykają podłoża i wpływają na bezpieczną jazdę. Ogumienie samochodowe wykonuje swoje funkcje, jeżeli spełnionych jest kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim szacuje się, że opona powinna mieć nie więcej niż 10 lat. Dodatkowo podczas wymiany należy zwrócić uwagę na jej strukturę. Wszelkie pęknięcia, wybrzuszenia lub odbarwienia świadczą o tym, że produkt nie nadaje się do użytku. Bardzo duże znaczenie ma również grubość bieżnika. Nowe opony mają od 8 do 10 mm, a absolutne minimum potrzebne do jazdy to 1,6 mm.

Wysokiej jakości usługi wulkanizacyjne

Opony z czasem ulegają zużyciu. Jednak nie zawsze jest to powód, by taki produkt nadawał się tylko i wyłącznie do kosza. Można bowiem skorzystać z usługi wulkanizacji, która przywróci starej oponie dawną funkcjonalność. Jak mówi ekspert z Zakładu Mechaniki Pojazdowej Borkowscy:

Od wielu lat zajmujemy naprawami pojazdów różnego typu. Do świadczonych przez nas usług zaliczają się również wymiana opon i wulkanizacja. Oferujemy diagnostykę i naprawę uszkodzonego ogumienia oraz felg. Często opony po bieżnikowaniu nadają się do ponownego wykorzystania, a co więcej są całkowicie bezpieczne podczas jazdy. Oferowane przez nas usługi wulkanizacyjne obejmują również wyważanie, czyli równomiernie rozłożenie masy wokół osi obrotu kół.

Co więcej, specjaliści pracujący w firmie służą kompleksową pomocą w doborze odpowiedniego typu ogumienia do modelu samochodu.

Opracowanie:
Augustów, Jeziorna 35
tel. 605 661 616
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz