Artykuł sponsorowany

Zadbaj o swój samochód z M&M Serwis Marcin Ziółkowski

Zadbaj o swój samochód z M&M Serwis Marcin Ziółkowski

Użytkowanie pojazdu prowadzi do stopniowego pojawiania się zabrudzeń, co jest naturalnym procesem. Brudu znajdującego się na karoserii samochodu możemy się pozbyć korzystając z myjni samochodowej. Jednak coraz częściej właściciele pojazdów korzystają z usług kompleksowego auto detailingu, którym zajmuje się M&M Serwis z Mińska Mazowieckiego. Czym jest auto detailing i jakie korzyści przynosi? Odpowiadamy!

Detailing samochodu w ofercie M&M Serwis

M&M Serwis to rodzinna firma, która zrodziła się z ogromnej pasji do motoryzacji. W jej ofercie znajdziemy kompleksowe zabiegi z zakresu detailingu samochodowego, w ramach którego zarówno wnętrze samochodu jak i elementy zewnętrzne poddawane są starannemu czyszczeniu, renowacji i konserwacji. Przedstawiciel firmy dodaje:

Nawet najdroższy samochód, jeśli jest brudny i zaniedbany nie przykuwa zbyt wiele uwagi, dlatego uważamy, że odpowiednie prace kosmetyczne, oferowane przez nas serwis, znacząco podnoszą estetyczną i użytkową wartość samochodu. Wykonując detailing pojazdu troszczymy się o każdy jego detal.


W skład usługi auto detailingu samochodowego, oferowanego przez M&M Serwis, wchodzi dokładne czyszczenie wnętrza samochodu, czyli odkurzanie, usuwanie zabrudzeń tapicerki oraz elementów plastikowych.

Pielęgnacja karoserii

Detailing samochodu dotyczy również jego karoserii. M&M Serwis oferuje skuteczną ochronę karoserii, dzięki zabezpieczeniu jej folią ochronną lub powłoką ceramiczną, która zapobiega powstawaniu mikrouszkodzeń oraz chroni auto przed promieniowaniem UV. Upływ lat wpływa także na utratę błysku i głębi koloru lakieru, którym pokryte jest auto, serwis M&M oferuje również jego profesjonalną renowację, która usuwa zarysowania i dodaje wyrazistego koloru. Kolejnym zabiegiem mającym pozytywny wpływ na lakier samochodu jest woskowanie. Doświadczeni pracownicy firmy najpierw dokładnie myją powierzchnię karoserii, a następnie dobierają odpowiedni preparat i poprawnie nakładają wosk ochronny.

Detailing elementów zewnętrznych to także mycie kół i felg, oraz ich malowanie i prostowanie. Korzystanie z profesjonalnej usługi detailingu samochodowego w M&M Serwis Marcin Ziółkowski to gwarancja zachowania naszego auta w dobrym stanie przez długi czas, a także poprawa naszego komfortu w czasie użytkowania samochodu. Pamiętajmy, że odpowiednio pielęgnowany samochód ma większą wartość i zdecydowanie łatwiej jest go sprzedać. Dla kierowców ciężarówek również znajdziemy coś w ofercie M&M Serwis, gdyż przedsiębiorstwo wykonuje szczegółową kosmetykę aut ciężarowych.

Opracowanie:
Mińsk Mazowiecki, Wielkopolska 12
tel. 515 404 318
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz