Materiał Partnera

Zadbaj o swój samochód z kosmetyką samochodową Polerujemy!

Zadbaj o swój samochód z kosmetyką samochodową Polerujemy!

Auto detailing staje się coraz popularniejszy – tak wśród posiadaczy nowych pojazdów, jak i osób planujących rychłą sprzedaż używanego samochodu. Pomoc firm takich jak Polerujemy z Ostrowa Wielkopolskiego sprawia, że pojazd wygląda świetnie, lakier lśni jak nowy, a wnętrze znowu pachnie czystością. Na czym polega kosmetyka samochodowa i dlaczego warto zaufać fachowcom w tej kwestii? Przekonajmy się!

Kosmetyka samochodowa – czym jest?

Codzienne użytkowanie samochodów pozostawia na nich widoczny ślad. Nie tylko wpływa na zużywanie się części, ale też znacznie zmienia wygląd pojazdu. Lakier traci pierwotny blask, lampy stają się matowe, szyby upstrzone są kurzem i owadami, a wnętrze auta staje się coraz mniej przyjemne. Zwykłe odkurzanie i mycie karoserii na ogólnodostępnej myjce mogą nie wystarczyć, aby samochód znów stał się naszą chlubą i „oczkiem w głowie”. Aby usunąć ślady częstej eksploatacji z pojazdu, trzeba zgłosić się do fachowców, zajmujących się auto detailingiem, jak Polerujemy z Ostrowa Wielkopolskiego. Kosmetyka samochodowa to świetny sposób, aby utrzymać swój pojazd w doskonałym stanie. Jest to nic innego, jak samochodowe SPA, które dba o świetny wygląd karoserii, ale też konserwuje inne układy w samochodzie. Firmy zajmujące się auto detailingiem, jak Polerujemy stosują szereg czynności, których głównym celem jest przywrócenie doskonałej prezencji pojazdu.

Piękne i zbadane auto z Polerujemy

Auto detailing to solidne i niezwykle skrupulatne czyszczenie oraz mycie każdego zakamarka pojazdu, dzięki czemu samochód będzie nie tylko lepiej wyglądał, ale zwiększy się także komfort jego użytkowania. Sprzątanie samochodu na własną rękę z pewnością nie poskutkuje podobnymi efektami, a zakres usług wchodzących w skład auto detailingu znacznie wykracza poza zwykłe skorzystanie z myjni. Kosmetyka samochodowa obejmuje:

  • Mycie detailingowe – wieloetapowy proces mycia, który jest bezpieczny dla lakieru i niezwykle dokładny.
  • Detailing wnętrza – kompleksowe czyszczenie wnętrza, które obejmuje nie tylko pranie tapicerki i dywaników, ale także mycie plastików, schowków, pedałów i bagażnika; usługa obejmuje również ozonowanie usuwające nieprzyjemne zapachy.
  • Korekta lakieru – ma na celu pozbycie się wszelkich rys, smug i zmatowień, a także innych śladów eksploatacyjnych poprzez dokładne polerowanie. Lakier znów będzie gładki i lśniący!
  • Aplikacja powłoki ceramicznej – zabezpiecza lakier przez drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także zapewnia efekt hydrofobowy, dzięki któremu zabrudzenia i woda nie przywiera do powierzchni. Dużo trwalsza niż woskowanie.
  • Woskowanie – chroni przed korozją oraz działaniem czynników atmosferycznych, a sam kolor lakieru zyskuje głębię i wyjątkowy blask.
  • Polerowanie reflektorów – przywróci przejrzystość lamp, a zażółcenia oraz matowa faktura znikną na dobre.

Kompleksowe podejście do tematu mycia i czyszczenia samochodów to największa zaleta auto detailingu. Tak usługa sprawia, że pojazd będzie się doskonale prezentował, ale też zostanie zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych – lakier znacznie zyska na żywotności. Warto też dodać, że firma Polerujemy oferuje wygodną usługę door to door, w której samochód do czyszczenia odbierany jest bezpośrednio od klienta, a po skończonym zabiegu bezpiecznie odstawiany na podjazd.

Lśniący i pachnący czystością samochód to luksus, na który można sobie od czasu do czasu pozwolić zwłaszcza, jeżeli dużo jeździmy – pojazd powinien wtedy być w dobrej formie. Kosmetyka samochodowa świetnie sprawdzi się w przypadku nowych aut, które zachowają wygląd „salonowy” przez dłuższy czas, ale i dla pojazdów używanych, które dzięki pracy fachowców z Polerujemy odzyskają utracony blask.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz