Materiał Partnera

Zadbaj o psie szczęście z firmą EVAB– ubranka i kosmetyka dla czworonogów!

Zadbaj o psie szczęście z firmą EVAB– ubranka i kosmetyka dla czworonogów!

Każdy, kto posiada w swoim domu psa, wie jak wiele radości on przynosi domownikom. Czworonogi to bowiem przyjaciele rodzin, a także ich pełnoprawni członkowie. To dlatego dzisiaj ważne jest nie tylko częste odwiedzanie z pupilem gabinetów weterynaryjnych, które wdrożą profilaktykę zdrowotną, czy też tworzenie zbilansowanych psich diet. Szczególną uwagę warto zwrócić na ubranka i kosmetyki dla naszych milusińskich. Najlepsze jakościowo z nich oferuje między innymi firma EVAB!

Psia konfekcja – styl i ochrona!

Psia konfekcja, czyli prościej ubranka dla czworonogów, nie tylko są tworzone po to, aby podkreślić wyjątkowość naszego pupila – np. podczas profesjonalnych, czy amatorskich wystaw dla hodowców – ale także, aby zapewnić im odpowiedni komfort przy odmiennych warunkach atmosferycznych. Nie każda rasa psów, jest bowiem tak samo odporna na wysokie mrozy, czy też na wilgoć, dlatego ważne jest kupowanie swoim pupilom różnego rodzaju kombinezonów, pelerynek, czapek, czy kapturków, które oczywiście będą wyróżniały się swoim designem – jakością materiału, różnobarwnością, a także zastosowanym wzornictwem. Obecnie bez problemu można zakupić od takich firm, jak sklep EVAB funkcjonalne i piękne ubranka dla psów, które szczególnie warto gwarantować schorowanym psiakom, młodym osobnikom, lub też tym, które ze względu na swoją rasę mogą źle znosić mrozy, czy też upały (w pierwszym przypadku mowa o czworonogach krótkowłosych, a w drugim o tych z puszystą i bujną sierścią/włosiem).

Cenna wskazówka: Małe pieski bardzo szybko tracą ciepło podczas spacerów przy niskich temperaturach na zewnątrz. Istotne jest zatem to, aby zapewnić im termoizolacyjne ochraniacze na łapki – pozwolą one także na szalone zabawy w śniegu ze swoim właścicielem!Kosmetyki dla czworonogów – wybierz serię Laser Lites!

Nie tylko ubranka dla psów są ważne przy ich odpowiednim pielęgnowaniu i zapewnianiu im zdrowia oraz komfortu życia. Istotne jest także stosowanie odpowiednich kosmetyków, które zapewnią ochronę przed pasożytami i bakteriami, zagwarantują miękką oraz delikatną sierść/włosy, czy też piękny ich zapach. Obecnie polecaną na całym świecie linią produktów kosmetycznych dla psów, jest seria Laser Lites, którą dystrybuuje między innymi sklep EVAB. To tam można dostać preparaty do rozczesywania kołtunów, odżywcze olejki do skóry i sierści, spreje do stylizacji wystawowej, jedwab w płynie, pozwalający na uzyskanie połysku oraz świeżości, czy też różnego rodzaju balsamy regenerujące i relaksacyjne. Warto wiedzieć, że wyroby marki Laser Lites, szczególnie należy wykorzystywać przy hodowli psów długowłosych, o czym wiedzą już właściciele czworonogów z Ameryki Północnej, Australii, Belgii, Norwegii, Finlandii, Włoch, Anglii, Szwecji, Hiszpanii, Nowej Zelandii, a także za sprawą firmy EVAB, również i Polski! Nie pozostawaj w tyle i zadbaj o zdrowie oraz piękno swoich psich przyjaciół.

Opracowanie:
Tychy, Junaków 9
tel. 32 217 23 30
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz