Artykuł sponsorowany

Zadbaj o asertywność w biznesie z Fortis Szkolenia & Konferencje

Zadbaj o asertywność w biznesie z Fortis Szkolenia & Konferencje

Założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej to duże wyzwanie. Początkujący przedsiębiorcy, którzy mierzą wysoko, często muszą zmagać się nie tylko z konkurencją, ale również z chęcią pewnego rodzaju poświęcenia karierze, które często odbija się na życiu prywatnym. W biznesie trzeba jednak czasem umieć odmówić, a nauczyć się tego można ze specjalistami z firmy Fortis Szkolenia & Konferencje.

Dlaczego asertywność w biznesie jest tak ważna?

Nawet uzasadniona odmowa wielu osobom przychodzi z trudem. Tymczasem to właśnie takie postępowanie pozwala na prowadzenie firmy w zgodzie z samym sobą. Co więcej, powiedzenie słowa: „nie” umacnia pozycję biznesową, wzmaga pewność siebie i zdejmuje z barków ciężar niepotrzebnego stresu. Asertywność w biznesie jest także opłacalna, wszak przyjęcie niedochodowego zlecenia tylko dlatego, że nie było się w stanie odmówić, na dłuższą metę może okazać się zgubne, szczególnie dla finansów firmy. Wiele osób martwi się jednak o to, że na umiejętność odmawiania trzeba pracować latami. Tymczasem rozwiązanie jest tuż na wyciągnięcie ręki.

Szkolenia z asertywności biznesowej z Fortis Szkolenia & Konferencje

Początkujący biznesmeni uważają, że długo trzeba pracować na to, aby znaleźć w sobie pokłady asertywności. Jest to zadanie o tyle trudne, że rozwój własnej działalności z jednej strony wymaga dużej elastyczności, z drugiej zaś zachowania balansu pomiędzy prowadzeniem firmy a życiem prywatnym. Aby przyspieszyć proces nauki, warto skorzystać ze szkoleń z asertywności, których organizacją zajmuje się firma Fortis Szkolenia & Konferencje. Przedsiębiorstwo działa na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, jednakże jego pracownicy nie spoczywają na laurach – sami również stale poszerzają swoją wiedzę po to, aby zadowolić swoich klientów.

Wszystkie kursy są organizowane na terenie województwa zachodniopomorskiego, a w ich cenę wliczone są nie tylko materiały, ale również poczęstunek, a w wersjach wyjazdowych – także nocleg i wyżywienie. Warto jednak podkreślić, że specjaliści z Fortis zajmują się nie tylko przeprowadzaniem szkoleń z asertywności. W ofercie przedsiębiorstwa ze Szczecina można znaleźć także kursy z zakresu radzenia sobie ze stresem, negocjacji handlowych czy też zarządzania czasem pracy. Co więcej, właściciele firm mogą wysłać swoich pracowników na szkolenia z prawa pracy oraz programu Płatnik. Jak widać, ze specjalistami z Fortis można zadbać o prawidłowe działanie w każdym aspekcie biznesowym.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz