Materiał Partnera

Zadbaj kompleksowo o wnętrze swojego samochodu z Lux Detailing Sebastian Szadkowski!

Zadbaj kompleksowo o wnętrze swojego samochodu z Lux Detailing Sebastian Szadkowski!

Aby samochód był sprawny i służył nam przez długi czas, musimy o niego odpowiednio dbać. Tyczy się to nie tylko kwestii technicznych, ale także wyglądu zarówno karoserii, jak i wnętrza samochodu. Lux Detailing Sebastian Szadkowski, z siedzibą w Przyborowie na terenie województwa małopolskiego to jednoosobowa działalność, której założyciel oferuje kompleksową kosmetykę wnętrza samochodu. Sprawdźmy, co wchodzi w zakres tej usługi.

Na czym polega kosmetyka wnętrza samochodu?

Kosmetyka wnętrza pojazdu wykonywana przez detailera z Lux Detailing rozpoczyna się od odkurzania wnętrza samochodu oraz bagażnika. Następnie detailer dokładnie czyści wszystkie powierzchnie wewnętrzne, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, kurz oraz nieprzyjemne zapachy. Ostatni etap kosmetyki polega na zabezpieczeniu plastikowych powierzchni przy pomocy przeznaczonego do tej czynności, specjalistycznego preparatu, dzięki któremu plastikowe elementy pięknie się błyszczą i są odporne m.in. na osadzanie się kurzu. Ponadto w ramach tej usługi detailer dokładnie czyści wszystkie szyby samochodowe.

Usługa kosmetyki wnętrza auta pozwala nam cieszyć się porządkiem i czystością przez długi czas, co istotnie wpływa na komfort użytkowania samochodu. Kosmetykę wnętrza możemy również wykonać, jeśli zastanawiamy się nad sprzedażą auta, odpowiednio przygotowane i przede wszystkim czyste wnętrze z pewnością ułatwi potencjalnemu kupującemu podjęcie decyzji.

Czyszczenie skór i tapicerki samochodowej

Jeśli chcemy kompleksowo zadbać o wnętrze naszego pojazdu, warto również skorzystać z usługi profesjonalnego czyszczenia skóry lub tapicerki samochodowej. W ramach tych usług oprócz odkurzenia wnętrza i umycia plastikowych elementów czyszczone są również podłogi oraz fotele. Podłoga samochodu zostaje dokładnie wyczyszczona przy pomocy specjalnego szamponu, a następnie wypłukana metodą ekstrakcyjną, która polega na rozpyleniu wody i odessaniu jej za pomocą specjalnego urządzenia. Następnie detailer z Lux Detailing przechodzi do czyszczenia foteli.

Siedzenia wykonane z tkaniny są myte szamponem i wypłukiwane metodą ekstrakcyjną oraz zabezpieczane specjalnym impregnatem, który zapobiega powstawaniu plam i zabrudzeń. Do czyszczenia skórzanych foteli detailer Sebastian Szadkowski używa wysokiej jakości środków o naturalnym pH przeznaczonych do czyszczenia skór. Po zakończonym czyszczeniu skórzane fotele pokrywane są specjalną odżywką.

Lux Detailing Sebastian Szadkowski, czyli firma z pasją

Detailer Sebastian Szadkowski do wykonywanej pracy podchodzi z dużym profesjonalizmem, gdyż pomysł na działalność zrodził się z ogromnej pasji do samochodów. W ramach oferty Lux Detailing możemy skorzystać z wymienionej wcześniej kosmetyki wnętrza samochodu, czyszczenia skór i tapicerki oraz detailingu zewnętrznego, aplikacji wosku, powłoki ceramicznej, a także profesjonalnej korekty lakieru. Oddając nasze auto w ręce prawdziwego pasjonata, mamy pewność, że każda usługa zostanie wykonana z perfekcyjną dokładnością.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz