Materiał Partnera

Zabudowa przyczep i profesjonalny serwis, czyli firma MSH!

Zabudowa przyczep i profesjonalny serwis, czyli firma MSH!
Oferta firmy MSH jest kierowana głównie w stronę przedsiębiorców działających w przemyśle drzewnym, w którym wykorzystuje się specjalistyczne pojazdy i urządzenia ułatwiające transport oraz załadunek. W najnowszej ofercie można znaleźć nie tylko podstawową zabudowę przyczep do drewna, ale też profesjonalną naprawę maszyn, takich jak żurawie lub chwytaki.

Zabudowa przyczep

Podstawową usługą, w której specjalizuje się przedsiębiorstwo MHS, jest zabudowa przyczep samochodów ciężarowych do transportu drewna dłużycowego. Wielkość przyczepy oraz sposób zabudowy powinny być zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Czym charakteryzują się przyczepy zabudowane przez MHS?

  • wysoką jakością materiałów, z których zostały wykonane poszczególne elementy;
  • odpornością na korozję oraz uszkodzenia związane z naturalną eksploatacją;
  • montażem zabezpieczeń dostosowanych do drewna o różniej średnicy i długości.

Przyczepy są przede wszystkim dostosowane do poruszania się po trudnych terenach, a nie tylko prostych, utwardzonych drogach. Cechują się wytrzymałością na wstrząsy i znaczne obciążenie. Oprócz tradycyjnej zabudowy do dłużycy istnieje również możliwość zabudowy skrzyniowej, ułatwiającej transport drobniejszych elementów np. drewna ciętego.

Produkcja i naprawa maszyn

Zabudowa przyczep do transportu drewna to jednak nie wszystkie usługi. Firma posiada w sprzedaży także wyprodukowane przez siebie specjalistyczne maszyny, między innymi:

  • Hakowce – wykorzystywane nie tylko w branży drzewnej do przyczep transportowych, ale też komunalnej, najczęściej do wywożenia kontenerów z odpadami.
  • Chwytaki – służą do sprawnego załadunku pni na zabudowaną naczepę.
  • Kompresory – w ofercie znajdują się zarówno kompresory do substancji płynnych, jak i sypkich, na przykład paszy dla zwierząt lub cukru.
  • Kłonice – mogą mieć regulowaną wysokość, dzięki czemu dostosują się do transportu każdej ilości i rodzaju drewna.
  • Platformy – przeznaczone do transportu drewna na wagonach kolejowych.
  • Przyczepy samosterujące – ułatwiające transport drewna dłużycowego w lesie na wyjątkowo trudnym podłożu i między drzewami.

Przedsiębiorstwo MHS zajmuje się także sprzedażą części zamiennych do żurawi, przyczep i naczep leśnych znanych i polecanych w branży producentów. Asortyment firmy jest stale poszerzany, aby trafić do jak najszerszego grona klientów. Ze względu na dobrą dostępność części oraz wykwalifikowanych mechaników, MHS oferuje także kompleksowe naprawy naczep i sprzętu leśnego.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz