Materiał Partnera

Zabiegi, które koniecznie trzeba wykonać u kosmetyczki

Zabiegi, które koniecznie trzeba wykonać u kosmetyczki

Szeroki wybór kosmetyków pozwala nam zająć się pielęgnacją ciała w zaciszu własnego domu. Nasze własne rytuały mają jednak swoje ograniczenia i choć ich systematyczne wykonywanie na pewno będzie dla nas korzystne, powinniśmy też znaleźć czas na wizyty u kosmetyczki. Jej profesjonalne zabiegi będą miały pozytywny wpływ na wygląd naszej skóry. Poniżej lista pięciu, z których trzeba skorzystać.

Oczyszczanie skóry

Zabiegi kosmetyczne są znacznie bardziej inwazyjne, niż te, które stosujemy samodzielnie w domu. Dlatego też nie mogą być przeprowadzane  zbyt często. Dają jednak znaczące efekty już po jednym razie.

Usługi kosmetyczne prowadzi Salon fryzjerski Renata Studio Paznokcia.

Mikrodermabrazja to zabieg oczyszczający, podczas którego ścierane są zewnętrzne warstwy naskórka na twarzy. Wykonywany jest za pomocą drobinek korundu, diamentu lub kropelek soli fizjologicznej albo witaminowych koktajli. To zabieg dobry dla osób z bliznami, zmarszczkami i śladami potrądzikowymi.

Peeling kawitacyjny działa mocniej i głębiej niż ten stosowany w domu.  Polega on na usuwaniu martwych komórek naskórka przy użyciu szybkiej przemiany z fazy ciekłej w gazową. To zabieg uniwersalny, który możemy stosować na każdym rodzaju cery i również bez względu na wiek.

Zamykanie naczynek

Cera naczynkowa wymaga specjalnej pielęgnacji – odpowiednich zabiegów i dopasowanych do jej potrzeb kosmetyków. Wiąże się to również z odwiedzinami u kosmetyczki. Przeprowadzone u niej zabiegi na naczynka będą dużym wsparciem dla kondycji naszej skóry.

W tym zakresie mamy do wyboru wiele różnych zabiegów, na przykład jonofrezę oraz sonofrezę. Droższa, ale skuteczniejsza jest metoda laserowa, która nie tylko zwęża, ale też zamyka naczynka.

Modelowanie twarzy

Do grupy zabiegów odmładzających możemy zaliczyć też hialuronowe zabiegi. Zanik produkcji kwasu hialuronowego przez nasz organizm prowadzi do starzenia się skóry. Proces ten może w dużym stopniu spowolnić wprowadzanie go do naszego ciała w postaci zastrzyków czy kremów. Najbardziej widoczne oraz trwałe efekty dają zabiegi u kosmetyczki. Wykonuje się je, aby odmłodzić skórę – wygładzić ją i zmniejszyć widoczność zmarszczek.

Regeneracja skóry

Zabiegi wspomagające, regeneracje skóry to kolejna grupa usług oferowanych przez kosmetyczki. Jest wśród nich mezoterapia mikroigłowa. Podczas jego przeprowadzania wykonuje się mikronakłucia w skórze głowy, które pobudzają ją do intensywnej regeneracji. Wpływa to między innymi na produkcję lipidów. Nakłucia otwierają też drogę dla wprowadzania odpowiednich preparatów pobudzających procesy regeneracyjne. Sam zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

Opracowanie:
Warszawa, Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a, (Stara Miłosna)
tel. 697 951 489
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz