Artykuł sponsorowany

Zabezpieczenie pieniędzy na koszty leczenia za granicą z trudnościami leczenia w Polsce. Skorzystaj z oferty As-Kor!

Zabezpieczenie pieniędzy na koszty leczenia za granicą z trudnościami leczenia w Polsce. Skorzystaj z oferty As-Kor!

Masz w planach zagraniczną podróż? Pamiętaj o tym, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, gdyż wielu turystów rezygnuje z wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, co jest ogromnym błędem. Trzeba wziąć pod uwagę, że pewnych sytuacji nie można przewidzieć. Nawet kilkugodzinny pobyt w zagranicznym szpitalu może generować koszty na poziomie kilku tysięcy złotych. Agencja ubezpieczeniowa As-Kor przygotuje dla Ciebie korzystną ofertę dopasowaną do potrzeb.

Dlaczego pomoc medyczna na wakacjach jest tak ważna?

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z beztroską i zabawą. Wyruszając w podróż, nie myśli się o chorobach czy wypadkach. Lepiej być przygotowanym na każdą okoliczność! Leczenie poza granicami Polski nie należy do najtańszych. Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą obejmuje m.in. wizyty lekarskie, pobyt w szpitalu, zakup leków i niezbędnych artykułów medycznych. Ponadto agencja ubezpieczeniowa może zorganizować transport chorego do Polski.

Osoby planujące wykupienie ubezpieczenie dla podróżnych mogą skorzystać ze wsparcia naszych fachowców. Z chęcią wytłumaczymy, jakie usługi wchodzą w skład wybranego pakietu, a także podpowiemy, jaka polisa sprawdzi się najlepiej.

– informuje ekspert z agencji ubezpieczeniowej As-Kor.

Na czym polega ubezpieczenie kosztów leczenia?

Pod pojęciem ubezpieczenia kosztów leczenia kryją się nie tylko usługi medyczne, ale również pozamedyczne. Do usług medycznych można zaliczyć m.in. konsultacje i badania lekarskie, pobyt w szpitalu (wraz z wyżywieniem), niezbędne zabiegi i operacje, transport sanitarny, zakup leków i innych potrzebnych artykułów. Jeśli chodzi o czynności pozamedyczne, to mowa tutaj np. o pomocy tłumacza, organizacji opieki nad małoletnimi dziećmi, pomocy w znalezieniu noclegu dla bliskich osoby hospitalizowanej.

Zakres usług uzależniony jest od wybranego pakietu ubezpieczeniowego. Specjaliści z As-Kor zapewniają indywidualne podejście do każdego przypadku. Istnieje możliwość samodzielnego ustalenia zakresu ochrony, a także kwoty polisy.

Opracowanie:
Warszawa, Połczyńska 93a lok. 2
tel. 517 546 969
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz