Artykuł sponsorowany

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych – skorzystaj z usług Biuro Ochrony Businessu Rafał Jakubczyk

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych – skorzystaj z usług Biuro Ochrony Businessu Rafał Jakubczyk

Czy wiesz, że organizując imprezę masową, prawo nakłada na Ciebie szereg dodatkowych wymogów w zakresie zapewnienia uczestnikom zaplecza medycznego? Specyfika takich spotkań sprawia, że zespoły medyczne muszą być gotowe na każdą ewentualność i posiadać wiedzę medyczną w zakresie ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Warto wynająć firmę, która zajmie się tym za Ciebie. Możesz skorzystać z usług Biura Ochrony Businessu Rafał Jakubczyk.

Impreza masowa – zbiór najważniejszych informacji

Co powinno zawierać zabezpieczenie medyczne imprezy masowej w czasie jej trwania i w miejscu? Obejmuje ono co najmniej:

  • patrole ratownicze;

  • punkty pomocy medycznej;

  • zespoły wyjazdowe.

Każdy punkt pomocy medycznej zobowiązany jest do posiadania środków łączności bezprzewodowej. Ich celem ma być umożliwienie natychmiastowej łączności z koordynatorem imprezy, patrolem ratowniczym czy zespołami wyjazdowymi.

Organizatorem imprezy masowej może być zarówno jednostka organizacyjna, osoba fizyczna jak i osoba prawna. W każdym przypadku wydarzenie musi być odpowiednio zabezpieczone.

Biuro Ochrony Businessu – w czym Ci pomoże?

Zanim przystąpisz do organizacji imprezy masowej, najpóźniej 30 dni przed planowaną jej datą musisz złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na jej przeprowadzenie

– informuje pracownik Biuro Ochrony Businessu, którego właścicielem jest Rafał Jakubczyk.

Firma prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy, zabezpiecza imprezy masowe i niemasowe, a także oferuje transport medyczny. Posiada własny transport, pomoże w zorganizowaniu cateringu i sceny. Ponadto, po zakończonej imprezie dokonuje sprzątania obiektów i zapewnia pojemniki na śmieci. Biuro obsługi klienta mieści się w Lublinie.

Na organizatorze imprezy masowej ciąży obowiązek zapewnienia osobom bezpieczeństwa pod względem medycznym, a także sprawdzenie stanu technicznego obiektów, w których będzie się odbywać festyn, czy koncert. W szczególności należy zadbać o ochronę przeciwpożarową i sanitarną.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz