Artykuł sponsorowany

Zabezpieczenie domu przed wakacjami – jakie są najskuteczniejsze metody? Oferta Alarm Serwis

Zabezpieczenie domu przed wakacjami – jakie są najskuteczniejsze metody? Oferta Alarm Serwis

Każdego roku dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy włamań. Niestety sprawcy nie zawsze zostają znalezieni, zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się na rozmaite zabezpieczenia. Ten temat wraca przede wszystkim przed wakacjami, bowiem jest to okres, w którym najczęściej występuje problem kradzieży. Jednym z rozwiązań jest montaż systemu włamaniowego. Dowiedz się więcej i poznaj ofertę Alarm Serwis.

Najpopularniejsze sposoby na zabezpieczenie domu

Podstawowym sposobem na zabezpieczenie domu przed złodziejami jest montaż antywłamaniowych drzwi oraz okien. W końcu to właśnie przez nie włamywacze dostają się do naszego mieszkania! Zapewniają one skuteczną ochronę, ale ich zaletami są także wysokie parametry akustyczne i izolacyjne. Zatem dzięki nim możemy czuć się bezpieczni, a poza tym cieszyć się ciszą oraz ciepłem. Trzeba jednak tutaj podkreślić, że nie istnieją modele, których nie dałoby się pokonać, dlatego warto inwestować w skuteczniejsze rozwiązania.

Mianowicie mowa tutaj o systemach sygnalizacji napadu i włamania. Ich kompleksowym montażem zajmuje się firma Alarm Serwis, która specjalizuje się również w serwisie urządzeń alarmowych. Warto się na nie zdecydować, ponieważ odstraszają one intruzów oraz chronią przed stratami. Ich podstawową funkcją są też wczesne próby wykrywania takich czynów jak np. włamanie. Istotne jest również to, że dzięki nim możemy zminimalizować ryzyko wandalizmu.

Gdzie warto zamontować systemy włamaniowe?

System sygnalizacji włamania i napadu, czyli w skrócie SSWiN to szereg urządzeń elektronicznych. Do zbudowania jego podstawowej wersji niezbędne są takie elementy jak centrala alarmowa, urządzenie sterujące, sygnalizatory oraz czujki. Warto go zamontować w domu lub mieszkaniu, lecz to niejedyna miejsca, w którym się sprawdzi. Bardzo często znajduje zastosowanie w dużych firmach, które także muszą być chronione przed włamaniami oraz zdarzeniami losowymi. Umożliwia zarówno zabezpieczenie całego budynku, jak i również jedynie konkretnych pomieszczeń.

Spółka Alarm Serwis została założona w maju 2001 roku przez trzech właścicieli - Mirosława Biercia, Bogdana Wronę i Andrzeja Sekułę. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w branży teletechnicznej przedsiębiorstwo szybko zdobyło uznanie na rynku i cieszy się zaufaniem swoich klientów. Oferując swoje usługi na terenie całego kraju, współpracują z dużymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej, instytucjami rządowymi i samorządowymi, firmami oraz osobami prywatnymi. Z ich usług mogą skorzystać także osoby prywatne.

Opracowanie:
Olsztyn, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 78
tel. 89 543 22 43
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz